3629 ogledov

Spektakularna akcija v režiji Dončića in Tončka

Anthony Randolph Real Madrid
Več kot dva meseca po poškodbi se je na parket zmagoslavno vrnil Anthony "Tonček" Randolph.

Real Madrid je v 18. krogu domačega prvenstva premagal Bilbao (95:65) in vpisal že 17. zmago v sezoni (17-1), s katero ima na lestvici ogromno prednost pred Barcelono (12-6). V dresu kraljevega kluba je po več kot dveh mesecih znova zaigral naturalizirani Slovenec Anthony Randolph, ki je okreval po poškodbi stopala.

Naturalizirani slovenski košarkar je na parketu preživel 15 minut in prispeval 7 točk (2/ za dve, 1/2 za tri, 0/0 prosti mesti) 3 skoke in podajo. Skupaj z reprezentančnim kolegom Lukom Dončićem sta poskrbela za najatraktivnejšo potezo na tekmi, ko sta po hitrem protinapadu Reala v tretji četrtini uprizorila izjemen 'alley oop'.

Dončić je na obračunu z Bilbaom igral 19 minut in dosegel 15 točk (4/6 za dve, 1/1 za tri, 4/4 prosti mesti), 6 skokov in 2 podaji.