67 ogledov

Tatari prebili obrambo Zdovčeve čete

Unics Kazan Žalgiris Evroliga Reševalni pas/Twitter
V petek je na sporedu pet tekem 16. kola Evrolige.

Žalgiris je pod taktirko Jureta Zdovca na gostovanju pri Unicsu doživel nov poraz (66:53) in ostal prikovan na dno lestvice.

Do odločilne prednosti je moštvo iz Kazana prišlo v zadnjem delu igre, potem ko je bil izid po 30 minutah izenačen - 42:42.

Prvi strelec tekme je bil Hrvat v vrstah Tatarov Mario Hezonja. Zoran Dragić je za Litovce v štirih minutah in pol ostal brez točke, zbral je po en skok in asistenco.

luka dončić Slika, ki stopi srce Šport Lepotica se na tekmi pojavila s tem napisom, Luka ji izpolnil božično željo

Crvena zvezda je v glasnem Pionirju na kolena položila münchenski Bayern (81:78). Po izenačenih treh četrtinah so Beograjčani  sklepnem delu igre proti Bavarcem, pri katerih Žan Mark Šiško ni zaigral, uspeli priti do svojega sedmega para točk.

Pirejski Olympiacos je doma zlahka ugnal ASVEL (89:54) in se utrdil na tretjem mestu. CSKA je stik z vrhom zadržal po dobro odigrani zadnji četrtini in posledični zmagi v Berlinu nad Albo (90:93). Med boljšimi se po slavju na tekmi preobratov v gosteh proti AS Monacu (74:85) drži tudi peterburški Zenit.