339 ogledov

Dinamo suveren, Belec ni plačal za veliko napako

APOEL Nikozija Reševalni pas/Twitter
V torek je bilo odigranih pet tekem v drugem predkrogu Lige prvakov. Aktivna sta bila hrvaški in črnogorski prvak.

V Nikšiću, kjer je Sutjeska pretekli teden presenetila bratislavskega Slovana z Andražem Šporarjem in Kenanom Bajrićem, je gostila nikozijski APOEL in zabeležila minimalen poraz (0:1).

V vrstah slednjega sta tudi Slovenca Vid Belec in Roman Bezjak. Slednji je vso tekmo branil vrata Ciprčanov, medtem ko je drugi obsedel na klopi.

Edini zadetek je z enajstmetrovke ob koncu prvega polčasa zabil Argentinec Tomás de Vincenti. Sredi nadaljevanja so najstrožjo kazen dobili tudi gostje, ko je Belec storil veliko napako pri pobiranju žoge, nato pa naredil prekršek v kazenskem prostoru. Njegove napake domačini niso kaznovali, saj je Stefan Nikolić žogo poslal v prečko.

Darko Milanič NK Maribor Liga prvakov Šport Milanič: Prepričan sem, da bomo na ustrezni ravni

Dinamo Zagreb | Avtor: Reševalni pas/Twitter Reševalni pas/Twitter

Zagrebški Dinamo, za katerega Petar Stojanović zaradi kartonov ni zaigral, je slavil v Tbilisiju, Saburtalo je padel (0:2) po zadetkih Mislava Orešića in Bruna Petkovića z bele točke v drugem polčasu.

Slovenija 22.08.12, denar, evri, bankovci, foto: shutterstock Tržnica Šport Spremembe pri Oblaku, Birsi, Zajcu ...

Viktoria Plzeň je na domači zelenici iztržila remi (0:0) proti pirejskemu Olympiacosu, København je v gosteh zanesljivo odpravil velški TNS (0:2), medtem ko je PSV Eindhoven po dveh zadetkih v sodnikovem dodatku ugnal švicarski Basel (3:2).