264 ogledov

Fred osrečil 63-letnega debitanta, drama v Leedsu

Manchester United Crystal Palace EPL Epa
V nedeljo so bile na sporedu štiri tekme 15. kola angleške nogometne Premier League.

Nemec Ralf Rangngnick, novi trener Manchester Uniteda, je debitiral z zmago. Njegova ekipa je na domačem igrišču premagala Crystal Palace (1:0) in nadaljevala niz pozitivnih rezultatov.

United v sami igri ni blestel. Alex Telles je s prostega strela v drugem polčasu zadel prečko, a lepšo priložnost so zapravili gosti. Za zgrešeno priložnost so bili kaznovani v 77. minuti, ko je v času enakovredne igre s strelom z 18 metrov v polno zadel Brazilec Fred.

Manchester City Premier liga Šport Menjava na samem vrhu lige, Chelsea padel za dve mesti

Tottenham je brez večjih težav premagal zadnjeuvrščeni Norwich (3:0). Lucas Moura je zadel že v deseti minuti, v 67. minuti je vodstvo povišal Davinson Sánchez, deset minut pozneje pa je bil natančen še Heung-min Son.

Leeds United in Brentford sta se razšla z neodločenim izidom (2:2), na koncu pa so lahko bolj zadovoljni domači, ki so postavili končni izid v peti minuti sodnikovega podaljška, ko je gol dosegel rekonvalescent Patrick Bamford.

Aston Villa je v Birminghamu ugnala Leicester City (2:1). Gostje so povedli po golu Harveya Barnesa, preobrat pa je zrežiral Ezri Konsa s po enim zadetkom v prvem in drugem delu.