1134 ogledov

Kakšen debi! Vstopil v igro in v 93. minuti zadel s škarjicami

Daniel Szori Reševalni pas/Twitter
Ali si lahko človek sploh predstavlja lepši premierni nastop za člansko ekipo, kot pa je zadetek s škarjicami v 93. minuti?

18-letni madžarski nogometaš Dániel Zsóri je ta vikend debitiral za člansko ekipo Debrecena. In to na kakšen način!

Zsóri je na tekmi proti vodilni ekipi lige, Ferencvarošu, vstopil v igro v 81. minuti ter v sodnikovem podaljšku s 16 metrov s škarjicami zadel zmagoviti gol.

Zsóri je sicer nastopal za mlajše ekipe Deberecena in se je do tekme s Ferencvarošem le enkrat znašel na klopi čanske ekipe. V začetku februarja je celotno srečanje z Ujpeštom odgledal s klopi.

Deberecen je sicer pred Zsórijevim vstopom v igro zaostajal z 1:0, a je že v 83. minuti z bele točke izenačil rezultat, medtem ko je tekmo odločil prav zadetek mladega 18-letnega debitanta.

Nelson Oliveira Video Šport To mu je tekmec storil med tekmo, sodnik ni piskal Giancarlo Favarin Video Šport Brutalno! Trener z glavo nokavtiral nasprotnega stratega