1540 ogledov

Messiju popustili živci kot še nikoli!

Lionel Messi Profimedia
Za mnoge najboljši nogometaš na svetu finalne tekme ni zaključil v slogu. Ravno nasprotno.

Barcelona je v finalu španskega superpokala po podaljšku presenetljivo izgubila proti bilbajskemu Athleticu (2:3). Baski, ki so v polfinalu ugnalu Real Madrid, so prišli do svoje tretje superpokalne lovorike.

Athletic Bilbao Barcelona Superpokal Šport Baski po Madridu za lovoriko ugnali še Barço

Katalonci so bili tik pred zmago, ko je v 90. minuti rednega dela izenačil Asier Villalibre. Ta je vstopil le nekaj minut prej, vidno vlogo pa je odigral tudi v podaljšku.

Povsem ob koncu dodatne pol ure igre je namreč obležal na zelenici po dvoboju z Lionelom Messijem. Po ogledu posnetka je sodnik, ki sprva ni reagiral, Argentincu pokazal rdeči karton zaradi udarca v glavo naprotnika.

Messi v dresu Barçe na več kot sedemstotih tekmah sploh še ni bil izključen. Doslej je oba rdeča kartona v članski karieri prejel v dresu Argentine.