4584 ogledov

Na ogrevanju šok za slovensko reprezentanco

Jan Oblak slovenska nogometna reprezentanca Profimedia
Vratar Jan Oblak jo je skupil pred tekmo izbrane vrste.

V Stožicah je Slovenija v 5. kolu Lige narodov (skupina C3) gostila Kosovo. V golu bi moral pri domačih začeti Jan Oblak, ta je bil v uradnem zapisniku naveden v prvi postavi, a se je poškodoval na ogrevanju.

Na zelenici je posredovala reprezentančna zdravniška ekipa, načeta je bila njegova rama. Škofjeločan se je z bolečinami spopadal že v dneh pred tekmo.

"Jan je že pred dvema dnevoma začutil manjšo bolečino v ramenu. Danes je na ogrevanju poskusil, če bo šlo," je za Sport Klub pojasnil pomočnik selektorja Milivoje Novaković.

slovenska nogometna reprezentanca Liga narodov Liga narodov Šport Slovenci po zmagi v 94. minuti potrebujejo točko v Atenah

Čuvaja mreže madridskega Atlética je v postavi zamenjal vratar Salernitane Vid Belec. Selektor Matjaž Kek je imel od vratarjev na voljo še Matjaža Rozmana iz vrst Celja.

Slovenija je tekmo dobila (2:1) z golom Josipa Iličića iz enajstmetrovke v 94. minuti srečanja.

Harry Kane Belgija Anglija Liga narodov Šport Derbi večera Belgijcem, Italijani skočili na vrh