1379 ogledov

Olimpija prestavila začetek tekme s Spartakom

nogomet Olimpija - Maribor Saša Despot
Tekma se bo začela pozneje, kot je bilo načrtovano.

Slovenski državni prvak je pred prvo tekmo odločilnega kroga kvalifikacij za ligo evropa s Spartaom iz Trnave sporočila, da se bo tekmo začela 30 minut kasneje, kot je bilo sprva predvideno. Srečanje na stadionu Stožice se bo tako začelo ob 20.30.

"NK Olimpija Ljubljana sporoča, da se je začetek prve tekme play-offa kvalifikacij za evropsko ligo med Olimpijo in Spartak Trnavo premaknil za trideset minut.

Prvotno je bil začetek tekme predviden ob 20. uri, a smo po dogovoru s kupcem pravic za prenos tekme evropsko nogometno zvezo zaprosili za pomik na 20:30. S tem so se strinjali tudi Slovaki, saj bo s tem omogočen prenos tudi v njihovo državo.

Vstopnice za spektakel v Stožicah so že na voljo. Tudi tokrat po izjemno nizki ceni 8€ v predprodaji! Kupcem sezonskih vstopnic bo omogočen brezplačen vstop,"
so zapisali na uradni spletni strani ljubljanskega kluba.

nogomet Olimpija - Maribor Derbi Šport Tri žoge v domači mreži

Zmaji se bodo v tekmo podali po bolečem porazu Mariborom, ki je v prestolnici zmagal s 3:0. Vijoličasti imajo po petih odigranih tekmah na računu 13 točk in prepričljivo zasedajo vrh ligaške razpredelnice. Olimpija, katere uvod v sezono je bil spet zaznamoval s kadrovskimi spremembami, je na petih tekmah osvojila samo pet točk in je trenutno sedma.