258 ogledov

Real razbil Sevillo, Ronaldo podvojil število golov

real madrid Epa
Na Pirenejskem polotoki so na sporedu tekme 15. kroga.

Tekma na Santiago Bernabéuu je bila odločena po 30 minutah igre, ko je Cristiano Ronaldo z bele točke prednost Reala povišal na 3:0. Sedem minut kasneje je usodo gostujoče ekipe dokončno zapečatil Toni Kroos, še pred koncem prvega polčasa pa je piko na i v 42. minuti postavil Achraf Hakimi.

Ronaldo je z dvema goloma podvojil število zadetkov v letošnji sezoni španskega prvenstva, zdaj ima na računu štiri.

Portugalec, ki je zaradi kazni izpustil uvodne štiri tekme, preživlja eno najhujših strelskih suš v karieri, ki pa ostaja omejena na La Ligo. V skupinskem delu Lige prvakov je namreč dosegel devet zadetkov in zaseda vrh lestvice najboljših strelcev.

Ekipa Jana Oblaka Altético Madrid bo v nedeljo bo 16.15 gostovala pri Real Betisu. Villarreal bo ob 20.45 gostil Barcelono.