217 ogledov

Sanjska vrnitev za Berića

Robert Berić St. Etienne EPA
Slovenski napadalec je potreboval le 18 minut za prvi gol po vrnitvi.

Slovenskemu nogometnemu reprezentantu Robertu Beriću je uspel sanjski povratek v vrste francoskega St. Etienna, potem ko je nekaj časa kot posojen igralec preživel v vrstah Anderlechta. Krčan je v tekmi francoskega pokala pomagal svoji ekipi, da je z 2:0 premagala drugoligaša Nimes, bil je strelec prvega gola v 63. minuti.

Berić je tako s svojo vrnitvijo razveselil številne navijače francoskega prvoligaša. V igro je sicer vstopil na začetku drugega polčasa.

St. Etienne se je z zmago uvrstil med 32 najboljših ekip tega tekmovanja, njegovega naslednjega tekmeca pa bo odločil žreb.