8809 ogledov

Legendarni Vujo: "Če te on preigra, bom ubil tebe in sebe"

Veselin Vujović Epa
Slovenski selektor je med eno od minut odmora slikovito motiviral svojega varovanca.

Reprezentanca Slovenije je proti Španiji vpisala lepo zmago (31:26) in ostala v igri za najvišja mesta na evropskem prvenstvu. Slovenci so igrali odlično, a tudi tokrat je moral selektor Veselin Vujović uporabiti svoje motivacijske sposobnosti.

Slovenija EP v rokometu EP v rokometu Šport Slovenija še med živimi!

Izkušeni Joan Cañellas je dosegel enega od zadetkov Španije, s katerim so se tekmeci malce približali, Vujović pa je zahteval minuto odmora in stebru obrambe - Blažu Blagotinšku, namenil nekaj izbranih besed.

"Če te (Joan, op. a.) Cañellas preigra, bom ubil tebe in sebe. Torej, ubil naju bom na mestu. On je že zdavnaj umrl," je na pomanjkljivosti španskega veterana slikovito opozoril Vujović, v kar se lahko prepričate na spodnjem posnetku.

Cañellas do konca tekme ni dosegel nobenega zadetka več.

Borut Mačkovšek Veselin Vujović Video Šport Mačkovšek je rekel "ne"!