140 ogledov

Drama v Morači, serija nazaj v Beograd

Budućnost Crvena zvezda ABA Reševalni pas/Twitter
Še vedno nismo dobili prvaka letošnje izvedbe regionalne košarkarske lige.

V Podgorici je Budućnost na četrti tekmi finalne serije lige ABA premagala Crveno zvezdo (81:80) in izid v zmagah izenačila na 2:2. Odločilno peto srečanje bo v petek v Beogradu.

Zvezda je bolje začela tekmo in skozi večino prvega polčasa držala rahlo prednost. V tretji četrtini so Srbi povedli tudi za 12 točk, a so se Črnogorci prebudili in izsilili napeto končnico, v kateri so pokazali več zbranosti.

Pri zmagovalcih je Justin Cobbs dosegel 22 točk in sedem asistenc, Luka Mitrović je dodal 13 točk. Za Zvezdo je Jordan Loyd zbral 23 točk, Ognjen Dobrić jih je dodal 13, Landry Nnoko pa 12 in sedem skokov.

dončić porzingis Intervju Šport "Dallas ima dve težavi - prva je Dončić, druga pa Porzingis"