545 ogledov

Messijev debi trajal le 25 minut, Mbappe ukradel šov

lionel messi Epa
Lionela Messija je ob krstnem nastopu za Paris Saint-Germain z dvema goloma zasenčil Kylian Mbappe.

Nogometaši Paris St. Germaina (PSG) so v četrtem krogu francoskega prvenstva še četrtič zmagali. Na gostovanju pri Reimsu so bili boljši z 2:0, oba gola pa je dosegel Kylian Mbappe, ki kljub govoricam, da si želi v Real Madrid, še vedno kaže odlične igre v dresu pariškega kluba. Prvega je dosegel v 16., drugega pa v 63. minuti.

Domači so v 51. minuti zapravili enajstmetrovko, Keylorja Navasa ni uspelo premagati Marshallu Munetsiju.

| Avtor: Epa Epa
Za PSG pa je tokrat po prestopu iz Barcelone prvič zaigral argentinski zvezdnik Lionel Messi. Do 66. minute je tekmo spremljal z rezervne klopi, nato pa je zamenjal nekdanjega soigralca pri katalonskem velikanu, Brazilca Neymarja.

Monaco in Strasbourg sta bila po treh krogih francoske nogometne lige na zadnjih mestih prvenstvene razpredelnice, po četrtem krogu pa bosta lažje zadihala, saj sta se z zmagama na lestvici povzpela višje. Monaco je z dvema goloma Sofiana Diopa v gosteh premagal Troyes, Strasbourg pa je bil doma s 3:1 boljši od Bresta.

Največje presenečenje začetka prvenstva je Angers, ki je s tremi zmagami in remijem do zdaj že zbral deset točk. Po zmagi 2:0 nad Rennesom, gosti so oba gola dobili v drugem delu, ko so igrali z igralcem manj, se je celo prebil na drugo mesto, zaostaja le za PSG.

Prvo zmago v sezoni so zabeležili branilci naslova prvaka, igralci Lilla, ki so bili doma z 2:1 uspešnejši od Montpellierja.

Že v soboto so nogometaši Nice še drugič v sezoni zmagali s 4:0 in so edina ekipa, ki ni prejela gola. Ob tekmi manj ima sedem točk in je tudi napovedala boj za vrh.

Messimanija Šport To je trenutek, ko je srbski vratar Messiju izročil svojega sina