166 ogledov

Orli strli sinove volkulje: Rim obarvan sinjemodro!

Luis Alberto Lazio AS Roma Epa
Konec tedna v italijanski Serie A se je začel z velikim rimskim mestnim derbijem.

V uvodu 18. kola sta se na Olimpicu udarila srdita rivala, boljši pa je bil Lazio, ki je AS Romo zanesljivo ugnal (3:0) in se spet vmešal v boj za uvrstitev v Ligo prvakov.

Pot do zmage so "orli" tlakovali že v prvem polčasu. V 14. minuti je po napaki obrambe zadel Ciro Immobile, devet minut zatem je prednost povišal Luis Alberto.

Zmago so domači zapečatili sredi drugega polčasa, ko je še drugič zabil Luis Alberto. Velja omeniti, da je pri vseh akcijah za zadetke sodeloval desni bočni igralec Lazia - Manuel Lazzari.

ferrari Reakcija šokira Šport Prepričan je bil, da je njegov ferrari v varnih rokah, a se je uštel

Drugi veliki derbi 18. kola bo odigran v nedeljo, ko bo milanski Inter s Samirjem Handanovićem na San Siru gostil Juventus.