884 ogledov

Šest golov Handanovićevega Interja, pet Iličićeve Atalante

Samir Handanović Inter Crotone Epa
V nedeljo je na sporedu celotno 15. kolo elitne italijanske nogometne lige.

Nogometaši Interja so skupaj s slovenskim vratarjem Samirjem Handanovićem v 15. kolu italijanske Serie A gostili Crotone in slavili (6:2). Z zmago so ostali v stiku z vrhom.

Po izenačenem prvem polčasu, ko sta obe ekipi zabili po dvakrat, so domači v nadaljevanju stopili na plin in vzeli popoln izkupiček. Junak srečanja je bil Lautaro Martínez, Argentinec je zabil tri gole. Enega je dodal Romelu Lukaku, ki je za tem utrpel poškodbo.

Lautaro Martínez | Avtor: Epa Epa

vratar mreža gol simbolična fotografija Anketa Šport Legendarni vratarji izbrali najboljšega vseh časov

Atalanta z Josipom Iličićem v prvi postavi je gostila Sassuolo in gladko zmagala (5:1). Slovenski reprezentant je igral do 61.  minute in asistiral za drugi gol "boginje", ki ga je ob koncu prvega polčasa zabil Matteo Pessina.

Josip Iličić Matteo Pessina Atalanta | Avtor: Epa Epa

Parma z Jasminom Kurtićem je doma igrala proti Torinu in izgubila (0:3). Belokranjec je za domačine, ki so se nevarno približali coni izpada, odigral celotno srečanje.

Genoa je doma osvojila točko proti Laziu (1:1). Slovenski vezist Miha Zajc je zaigral v drugem polčasu, ko so Ligurijci zabili izenačujoči zadetek.

Nadiem Amiri Video Šport Zadetek, ki bo med kandidati za gol leta

Benevento AC Milan | Avtor: Epa Epa

AC Milan je vodstvo na lestvici zadržal s triumfom v Beneventu (0:2). Franck Kessié je goste popeljal v prednost z bele točke, po dobre pol ure igre pa so Milančani ostali brez izključenega Sandra Tonalija. A to jih ni zmedlo in v drugem delu je Rafael Leão zapečatil usodo južnjakov.

The Strongest Video Šport Brutalen pretep nogometašev, vanj se vključili tudi navijači in policija

Federico Chiesa Cristiano Ronaldo Juventus | Avtor: Epa Epa

Branilec naslova Juventus je v Torinu brez večjih težav porazil Udinese (4:1). Junak tekme je bil Cristiano Ronaldo z dvema goloma in asistenco.