127 ogledov

Poraz obeh vodilnih moštev v Italiji

cristiano ronaldo Epa
Torkovi tekmi 31. kroga prve italijanske nogometne lige sta prinesli nepričakovana poraza.

Nogometaši petouvrščenega Milana so presenetili vodilni Juventus in ga ukanili s kar 4:2, medtem ko je Lecce odpravil drugouvrščeni Lazio z 2:1. Juventus je tako tudi po torku ohranil sedem točk prednosti pred rimsko zasedbo.

žoga nogomet Legenda: Šport "Dokončati moram srednjo šolo, ta stari mi težijo že 30 let"

Nogometaši Lecceja, ki so na 17. mestu prvenstvene lestvice, so prišli do pomembne zmage v boju za obstanek. Pri rdeče-rumenih je Slovenec Žan Majer igral od 51. minute.

Derbi večera med Milanom in Juventusom pa je prinesel popoln preobrat v drugem polčasu. Adrien Rabiot (47.) in Cristiano Ronaldo (53.) sta takoj po polčasu zadela za vodstvo z 2:0, a so rdeče-črni poskrbeli za petminutno simfonijo, ko so favoriziranemu tekmecu zabili tri gole, končni izid pa je v 80. minuti postavil Ante Rebić.

Najprej je bil Šved Zlatan Ibrahimović uspešen z bele točke (62.), nato pa sta se izkazala Frank Kessie (66.) in Rafael Leao (67.).

cristiano ronaldo To meni o trenerju Šport Ronaldo zavijal z očmi, nato popravil dosežek iz leta 1961