Prazne tribune, na zelenici pa gol bradač!

Granada Man United nagec goli navijač
1/4
Reševalni pas/Twitter
Na tekmi Lige Evropa se je zgodila smešna situacija.

V četrtek zvečer so bile odigrane štiri četrtfinalne tekme Lige Evropa. Na eni od njih je Granada gostila sloviti Manchester United in utrpela pričakovan poraz (0:2).

oršić Liga Evropa Šport Dinamo brez senzacije proti Villarrealu

Že začetek srečanja na stadionu Nuevo Los Cármenes pa je bil sila zabaven. Ob koncu šeste minute je namreč, kljub praznim tribunam, na igrišče pritekel gol moški. Z razširjenimi rokami je stekel čez zelenico, preden so ga redarji ulovili, ukrotili in položili na tla.

Prizor je seveda postal spletna atrakcija, posebej zaradi dejstva, da na objektu ni bilo gledalcev. Mnogi so se spraševali, kam se je nagec skril v minutah pred vdorom.

Na družbenih omrežjih so se že pojavile različne šale, povezane z incidentom. Ena dragih okrepitev Man Uniteda pred sezono, Nizozemec Donny van de Beek, ne igra veliko. In mnogi so se pridušali, da je bradati nagec preživel več časa na igrišču na tekmi "rdečih vragov", kot že omenjeni vezist.