230 ogledov

Soigralci rešili Handanovića po grobi napaki

Samir Handanović Andrea Belotti Inter Torino Epa
V sklepni tekmi 32. kola elitne italijanske nogometne lige se je zgodil preobrat.

Milanski Inter je na svojem San Siru gostil Torino in tekmece, ki imajo precej skrbi z obstankom v Serie A, pričakovano ugnal (3:1). Inter je napredoval na drugo mesto, a ima za vodilnim Juventusom velikih osem točk zaostanka.

Parma Serie A Šport Kurtić zabil za izjemno vrnitev Parme

Uvodni gol so zabili gostje. Samir Handanović je po kotu storil zanj netipično napako in ob lovljenju izpustil žogo, kar je izkoristil Andrea Belotti.

Kapetan Interja se je v nadaljevanju odkupil z nekaj bravuroznimi posredovanji, na začetku drugega polčasa pa so mu na pomoč priskočili tudi soigralci.

Med 48. in 61. minuto je Inter zadel trikrat in rešil vprašanje zmagovalca. Najprej je zadel Ashley Young, nato branilec Diego Godín, tretji gol je prispeval Lautaro Martínez.

Josip Iličić Zabijajo kot nori Šport Iličić in soigralci izenačili 68 let star rekord

Vodstvo italijanske nogometne lige bo Italijansko nogometno zvezo (FIGC) in pristojne oblasti zaprosilo, da delno odprejo stadione za navijače. Gledalci so lahko na italijanskih stadionih zadnjič uživali 1. marca.