236 ogledov

VAR rešil bledo Argentino

Messi Argetina Paragvaj Epa
Na južnoameriškem nogometnem prvenstvu sta bili ponoči dve tekmi.

Zelo dobro gre Kolumbiji, ki je v skupini B vpisala še drugo zmago za šest točk, s čimer si je že zagotovila četrtfinale. Kolumbijci so 1:0 odpravili (1:0) povabljence Katarce.

emiliano sala Kaj se je dogajalo? Šport Nova razkritja v primeru tragične smrti argentinskega nogometaša

Zato pa imajo favorizirani Argentinci zgolj točko. To so iztržili z remijem (1:1) proti Paragvaju.

V Belu Horizonteju so bili Paragvajci na robu zmage. Richard Sánchez je v 37. minuti ukanil argentinsko obrambo za vodstvo z 1:0. Argentinci so do izenačenja prišli šele ob prekinitvi po odmoru.

Superzvezdnik Barcelone Lionel Messi, ki ima v reprezentančnem dresu še veliko neporavnanih računov, je v 57. minuti uspešno izvedel enajstmetrovko za prvo točko Argentincev na turnirju v Braziliji.

"Albicelestejem" je do gola pomagala tudi tehnologija. Sodnik je na pomoč poklical VAR, posnetek pa je pokazal, da je Ivan Peris igral z roko.

Argentina je z zgolj eno točko z dveh tekem na dnu skupine B. Za obstanek bo tako odločilna tekma s Katarjem. "Gavči" so uvodno tekmo južnoameriškega prvenstva proti Kolumbiji izgubili (0:2). Točko ima tudi Katar, Paragvaj pa je po dveh remijih presenetljivo drugi.

bin Hamad Infantino Putin Končni obračun Šport Se po aretaciji Platinija obeta ogromna senzacija?

Pred tem so se Kolumbijci kar precej namučili z azijskim prvakom Katarjem. Odločilni zadetek je prispeval junak zmage proti Argentini Duván Zapata, ki je tako kot proti Argentini zabil v polno v 86. minuti.