21 ogledov

Wilshere znorel, ker ga je pošprical

wilshere mirallas Youtube
Nogometaš Arsenala Jack Wilshere je na zaostali tekmi angleške Premier lige zgrabil za vrat napadalca Evertona Kevina Mirallasa, ker ga je ta poškropil z vodo. Nadaljnje fizično obračunavanje so preprečili soigralci obeh ekip.

Zaostala tekme Premier lige med Arsenalom in Evertonom se je končala brez zmagovalca (0:0), po koncu prvega polčasa pa je prišlo do obračunavanja med Jackom Wilsherjem in Kevinom Mirallasom. Slednji je med sprehodom proti tunelu namerno poškropil vezista Arsenala, ta pa ga je zgrabil za vrat. Preden je situacija ušla izpod nadzora, so med oba vročekrvneža posegli soigralci. ''Sodnik je veliko spregledal, vendar smo se fizično dobro prilagodili. Mrežo smo ohranili nedotaknjeno,'' je po tekmi povedal trener topničarjev Arsene Wenger.

Razjarjenega Wilsherja sta komajda obvladala nogometaša Evertona Phil Jagielka in Seamus Coleman. Napete strasti se do začetka drugega polčasa še niso pomirile, a na srečo do novega incidenta ni več prišlo.