323 ogledov

Zmaga Madžarov, položaj na lestvici vse bolj zapleten

MAD POL hokej Facebook
Na svetovnem prvenstvu divizije I v Budimpešti je bila v četrtek odigrana ena tekma.

Hokejisti Madžarske so v prvi tekmi četrtega kola skupine A svetovnega prvenstva divizije I v Budimpešti premagali Poljsko (3:2) in tako pozabili na razočaranje po porazu proti Sloveniji v sredo.

Za hitro veselje med domačimi privrženci je že v drugi minuti poskrbel Balazs Sebok, v deseti je vodstvo povišal Andras Benk. A v drugi tretjini so Poljaki vrnili udarec, z goloma Filipa Komorskega in Arona Chmielewskega pa tekmo spet postavili na začetno izhodišče. V zadnji tretjini pa je nato padel samo en zadetek, madžarski junak je postal Janos Hari.

Preostali tekmi tega kroga bosta v petek, ob 16. uri bosta najprej igrali Slovenija in Kazahstan, ob 19.30 pa še Velika Britanija in Italija.