1207 ogledov

Dragić in Čančar v končnico z dobro strelsko predstavo

Toronto Raptors Milwaukee Bucks Profimedia Prizor s srečanja med Torontom in Milwaukeejem.
Na sporedu so bile zadnje tekme rednega dela v ligi NBA. Na delu Goran dragić in Vlatko Čančar, Luka Dončić že počiva.

Košarkarji Milwaukee Bucks so redni del sezone v severnoameriški ligi NBA končali z gostovanjem pri Toronto Raptors. Najboljša ekipa sezone je v Kanadi izgubila s 121:105 in sezono končala na vrhu z 58 zmagami in 24 porazi. Goran Dragić je za poražence prispeval 14 točk.

Oboji so tekmo igrali brez glavnih zvezdnikov zaradi počitka in poškodb, tako sta pri Torontu manjkala Fred VanVleet in Pascal Siakam, pri Milwaukeeju pa Giannis Antetokounmpo, Jrue Holiday, Khris Middleton in drugi.

Tako je pri gostih nekaj večjo minutažo dobil tudi Dragić. Igral je 21 minut in ob metu iz igre 7-12 dosegel 14 točk, ob tem pa imel še tri skoke in podajo.

Najboljši pri Milwaukeeju je bil Lindell Wigginton s 17 točkami. Pri Torontu, ki je bil večino tekme v zanesljivi prednosti, je 23 točk dosegel Gary Trent.

Šef Luke Dončića osramotil franšizo, O TEJ REAKCIJI govori ves svet.

Čančar dvomesten za Denver

Z zmago so se od rednega dela sezone poslovili Denver Nuggets, ugnali so Sacramento Kings (109:95). Moštvo iz Kolorada si je že pred zadnjim srečanjem zagotovilo prvo mesto na zahodu.

Vlatko Čančar je ob odsotnosti vseh glavnih adutov Denverja odigral 21 minut. Zabeležil je 11 točk, tri skoke in dve podaji. Prvi strelec srečanja je bil Bruce Brown z 21 točkami.