1692 ogledov

Dragićev "alley-oop" za prste obliznit, prve točke Čančarja

Goran Dragić Miami Heat
Klubi v severnoameriški košarkarski ligi NBA igrajo pripravljalne tekme za novo sezono, ki se bo začela 22. oktobra.

Miami Heat Gorana Dragića je na Floridi gostil San Antonio Spurs in zmagal s 107:89. Dragić je tekmo začel na klopi in na koncu v 20 minutah zbral osem točk, tri skoke in štiri podaje.

"Dragon" je v drugi četrtini poskrbel tudi za fantastičen "alley-loop" skupaj z Derrickom Jonesom Jr.

Prve točke v NBA je dosegel Vlatko Čančar. Čančar je član moštva Denver Nuggets, ki je gostoval v Portlandu in domače Trail Blazers premagal s 105:94. Čančar je odigral šest minut pripravljalne tekme in v tem času dosegel dve točki ter po en skok in podajo.

luka dončić Razočaranje Šport Odločitev Dallasa glede Dončića in Porzingisa razbesnela navijače

Na novo sezono se intenzivno pripravljajo tudi pri Dallas Mavericks, ki so gostovali v Oklahomi in izgubili s 104:119. Najboljši novinec minule sezone Luka Dončić ni stopil na parket, saj mu je trener, kot tudi novi okrepitvi Kristapsu Porzingisu, namenil počitek.