68778 ogledov

Gledalci ponoreli! Dončić na noge dvignil dvorano, nato zaplesal

Print Screen
Prizor, ki je spravil v delirij navijače moštva Dallas Mavericks.

Luka Dončić je bil na sinočnji tekmi z Utah Jazz znova najbolj zaslužen za dobro razpoloženje v dvorani American Airlines Center, kjer domujejo njegovi Dallas Mavericks.

Luka Dončić NBA Šport Odločal met ob zvoku sirene, Dončić še sedmič v sezoni s 30+

Slovenski as je navijačem postregel s kar nekaj čudovitimi akcijami, največ navdušenja pa je požel njegov prodor v zaključku druge četrtine, s katerim je na noge spravil nemalo privržencev domačega moštva.

Po uspešni obrambni akciji je Dončić v napadu vse postoril sam. Žogo je ponesel prek sredine igrišča, s preigravanjem za hrbtom pustil za seboj Jordana Clarksona, s pogledom in gibom rok nakazal podajo Maxiju Klebru, nato pa potegnil do obroča za uspešno polaganje prek povsem nemočnega Mikea Conleyja.

| Avtor: Print Screen Print Screen

Luka Dončić Tekmeci v skrbeh Šport Dončić na meji z znanstveno fantastiko: "Alarmantno!"

S tem košem, ki ga je proslavil s plesnimi gibi, je minuto pred iztekom prvega polčasa poravnal izid na 47:47, kar je botrovalo huronskemu navdušenju in stoječim ovacijam gledalcev.