2457 ogledov

"Luka Magic" takoj čaral in provociral tekmece

Luka Dončić Mavs Jazz Profimedia
Slovenski zvezdnik je na svoji prvi pripravljalni tekmi blestel.

Dallas Mavericks so na svojem parketu premagali Utah Jazz (111:101). Luka Dončić je, tako kot Kristaps Porzingis, igral le v prvem polčasu, a bil vseeno najučinkovitejši mož domačih.

Luka Dončić Prva tekma Dallasa Šport Uf, če bo Luka igral tako...

Ljubljančan je v dobrih 15 minutah zbral 19 točk, šest skokov in pet asistenc, zadel je dva od štirih metov za tri točke.

Navduševal je s svojimi značilnimi prodori in, kot smo pri njem že navajeni, veliko govoril s tekmeci. Posebej tistimi, ki so ga neposredno pokrivali.

Dallas bo naslednje srečanje odigral v noči na soboto proti LA Clippers. Redni del se bo za Teksačane začel v noči na 22. oktober, uvodni tekmec bo zasedba Atlanta Hawks.