2614 ogledov

To je Dragićeva predstava, ki je "zažgala" splet

Goran Dragić Heat Raptors Reševalni pas/Twitter
V ponedeljek zvečer je bil nekdanji slovenski reprezentant odlično razpoložen.

Miami Heat so se v Orlandu pomerili z aktualnimi prvaki iz vrst Toronto Raptors in po napetem obračunu priznali poraz (103:107).

Donovan Mitchell Jazz Lakers NBA Šport Jezerniki potrdili primat, Denver uspešen brez Čančarja

Kanadčani so sredi tretje četrtine vodili že za 17 točk, nato pa je na sceno stopil Goran Dragić in z nekaj izvrstnimi akcijami Vročico vrnil v igro.

Na koncu tekme je Ljubljančan v manj kot 28 minutah zbral 25 točk ter po pet skokov in asistenc, s čimer je bil najbolj učinkovit igralec Miamija.

Izjemna predstava Dragića ni ostala neopažena, saj je bil Twitter poln pohval na račun nekdanjega kapetana slovenske reprezentance in evropskega prvaka iz leta 2017.

goran dragić NBA Šport Dragić blestel proti prvakom, nato so ga pozabili na klopi

Miami je kljub porazu ostal na četrtem mestu vzhodne konference. Popravni izpit bodo Dragić in soigralci imeli že v noči na sredo, ko jim bodo nasproti stali Boston Celtics.