414 ogledov

Barcelona v 90. minuti zlomila nesrečni Valladolid

Barcelona Real Valladolid Epa
S tekmo na stadionu Camp Nou se je končalo 29. kolo španske La Lige.

V katalonski metropoli je Barcelona gostila oslabljeni Valladolid in srečno in spretno prišla do teh točk (1:0). Z njimi ima minimalen zaostanek za madridskim Atléticom in dve točki naskoka pred madridskim Realom, s katerim se bo pomerila prihajajoči konec tedna.

Erling Braut Haaland Šokirani Šport Takšne so zahteve Hålanda, pri Barçi ostali brez besed

Domačini so imeli skozi večino tekmo premoč v posesti in so si ustvarili več priložnosti, pogosto je bil na preizkušnji vratar Jordi Masip. A tudi gostje, ki so jih zdesetkale poškodbe, kartoni in covid-19, so bili zelo nevarni v protinapadih.

Zadnje minute je Valladolid odigral brez (pre)strogo izključenega Óscarja Plana, Barcelona pa je nizala napade za zmago in bila uspešna v 90. minuti, ko je iz bližine zabil Ousmane Dembélé.

Valladolid, ki se krčevito bori za obstanek, je na podoben način brez točk ostal že v prejšnjem kolu proti Sevilli.

Barcelona Real Valladolid | Avtor: Epa Epa

Mouctar Diakhaby Cádiz Valencia La Liga Šport Valencii grozili, Cala zavrača obtožbe o rasizmu