580 ogledov

Katastrofa na Camp Nouu, Barcelono potopil devetintridesetletnik!

Leo Messi Barcelona Granada Epa
33. kolo elitne španske lige se je sklenilo s srečanjem v katalonski metropoli.

Na stadionu Camp Nou je Barcelona proti oslabljeni Granadi presenetljivo izgubila (1:2) in zamudila priložnost, da se zavihti na vrh. Katalonci so prevladovali v igri, a niso bili dovolj učinkoviti. Granada je v gosteh proti Barceloni v petindvajsetem poskusu sploh prvič ostala neporažena.

Domači so v prvem polčasu kmalu povedli, po podaji Antoina Griezmanna je svoj 26. prvenstveni gol zabil najboljši strelec La Lige Lionel Messi.

lionel messi Dogovor blizu Šport Velik premik glede Messijeve prihodnosti

Gostje so se v igro vrnili sredi drugega polčasa po efektnem zaključku protinapada s strani Darwina Machísa, kmalu zatem pa je z glavo zabil še devetintridesetletni rezervist Jorge Molina. To sta bila edina strela Andaluzijcev v okvir vrat. V končnici se je Barcelona trudila za izenačenje, a je bila jalova v svojih napadih.

Katalonci so ostali na tretjem mestu lestvice. Imajo enako število točk kot madridski Real, a slabši medsebojni izkupiček. Vodilni madridski Atlético, ki mora še obiskati Camp Nou, ima pred obema dve točki naskoka, pred Sevillo pa tri.