2544 ogledov

Messi s prav posebnim poklonom Maradoni

Lionel Messi Maradona Epa
Argentinski zvezdnik se je po doseženem zadetku spomnil na nedavno preminulega rojaka.

Katalonski nogometni velikan Barcelona je na stadionu Camp Nou v okviru 11. kola La Lige visoko premagal Osasuno (4:0). Enega od zadetkov za "Blaugrano" je dosegel tudi prvi zvezdnik Argentinec Lionel Messi, ki je gol posvetil ta teden umrlemu legendarnemu rojaku Diegu Maradoni.

Real Madrid La Liga Šport Pri Realu zdaj besni na VAR

Messi je izjemen zadetek dosegel v 73. minuti za vodstvo Barcelone s 4:0, po golu pa je slekel nogometno majico ter spodaj razkril Maradonov dres s številko 10, ki ga je ta nosil v sezoni 1993/94 za Newell's Old Boys, Messijev deški klub v Argentini.

Prvi gol na tekmi je dosegel Martin Braithwaite v 29. minuti, tri minute pred polčasom pa je vodstvo domačih podvojil Antoine Griezmann (42.). Philippe Coutinho je povišal na 3:0 v 57. minuti, piko na i je v 73. postavil Messi.

Lionel Messi Maradona | Avtor: Epa Epa