438 ogledov

Okrvavljeni Ronaldo prosil za telefon, da bi preveril stanje

Epa Ronaldo se svojega odseva ni razveselil.
Real Madrid je 20. krogu španske La Lige visoko premagal Deportivo (7:1). Z remijem je v dresu ekipe SPAL 2013 debitiral Jasmin Kurtić.

Madridski Real, šele četrtouvrščena ekipa na lestvici La Lige, je doma premagal Deportivo (7:1). Za kraljevi klub so se med strelce vvpisali Nacho (2x), Cristiano Ronaldo (2x), Gareth Bale (2x) in Luka Modrić.

Ronalda je v 83. minuti srečanja z nogo v glavo zadel Fabian Schär. Napadalec Reala je ves okrvavljen zapustil zelenico. Za trenutek si je celo izposodil telefon klubskega zdravnika, da bi preveril stanje svojega obraza.

Portugalec, ki je na tekmi prispeval dva gola in podajo, se v nadaljevanju ni več vrnil na igrišče, čeprav je Zinedine Zidane porabil že vse tri menjave.

Na Apeninskem polotoku je z remijem proti Cagliariju (1:1) v dresu SPALA 2013 debitiral Jasmin Kurtić. Igral je celo tekmo in v zaključku prvega polčasa dobil rumeni karton.

Josip Iličić je z Atalanto gostil Napoli in izgubil (0:1). Igral je do 75. minute.

V dresu Chieva sta poraz vpisala Valter Birsa in Boštjan Cesar. Slednji ni dobil priložnosti na zelenici, Birsa je igral do 75. minute. Inter Samirja Handanovića, ki je igral celo tekmo, je remiziral z Romo (1:1).

V Angliji sta se Southampton in Tottenham razšla brez zmagovalca (1:1).