158 ogledov

Šporar še naprej zabija

Andraž Šporar Epa
Za nami je še 2. krog nogometne evropske lige.

Slovenski nogometni reprezentančni napadalec Andraž Šporar se je v nocojšnjih tekmah evropske lige spet vpisal med strelce. Njegov Slovan iz Bratislave je na gostovanju pri portugalski Bragi odigral neodločeno 2:2, slovenska "devetka" pa je v zadnji minuti prvega polčasa popravil neuspešno izvedeno enajstmetrovko in odbito žogo spravil v mrežo.Za Slovan je poleg Šporarja vso tekmo odigral tudi Kenan Bajrić.

Andraž Šporar Evropska liga Šport Šporar z dvema zadetkoma potopil Bešiktaš, zmaga Verbiča (Video)

V Luganu sta se pomerila ekipi slovenskih reprezentantov Domna Črnigoja in Benjamina Verbiča. Črnigoj za domači Lugano ni zaigral, Benjamin Verbič pa gostujoči ekipi Dinama iz Kijeva ni pomagal, da bi domov odnesel tri točke. Tekma se je končala z izidom 0:0, Verbič je igral do 88. minute.

nogomet SLO ISR Junak Šport Verbič: Če je bil gol najlepši trenutek? Pravzaprav to ni nič.

Ciprski APOEL, pri katerem si kruh služita slovenski vratar Vid Belec in napadalec Roman Bezjak, ki pa tokrat zaradi poškodbe ni igral, je izgubil v Sevilli, za domače je edini gol na tekmi v 17. minuti dosegel Javier Hernandez.

nogomet SLO ISR Strelec za 2:2 Šport Bezjak: Nisem 'zicer' igralec, sovražim jih

Priložnosti za igro pri moskovskem CSKA-ju ni dobil Jaka Bijol, njegova ekipa je z 0:2 doma izgubila proti nizozemskemu Feyenoordu. Neuspešen je bil tudi Ferencvaroš slovenskega branilca Mihe Blažiča, ki je na domačem igrišču z 0:3 izgubil proti bolgarskemu Ludogorcu, v kvalifikacijah krvniku slovenskega prvaka Maribora.