961 ogledov

Zvezdnik je jokal kot dež

Šport: Zvezdnik je jokal kot dež - Paulo Dybala Profimedia
Še zadnjič je nosil dres Stare dame.

Argentinec Paulo Dybala je v 37. kolu italijanskega prvenstva še zadnjič odigral tekmo pred navijači Juventusa. Dvoboj z Laziem se je sicer končal z izidom 2:2, Rimljani so izenačili povsem ob koncu obračuna.

Že v 18. minuti tekme se je sicer od domačih navijačev poslovil dolgoletni kapetan Giorgio Chiellini. Ta je z zelenice odšel z nasmeškom, precej bolj čustveno se je od pristašev belo-črnih kasneje poslavljal Dybala. Zamenjan je bil v 78. minuti, po dvoboju pa je v solzah sprejemal ovacije publike. Dres torinskega velikana je nosil zadnjih sedem let, leta 2017 se je na sever Italije preselil iz Palerma.

Dybali je potekla pogodba z Juventusom, do novega dogovora pa ni prišlo, klub Argentinca ni več videl kot enega pomembnejših članov zasedbe.

Argentinski nogometaš je za Staro damo sicer odigral skupno 291 tekem, dosegel je 115 zadetkov.

Paulo Dybala | Avtor: Profimedia Profimedia