Šport
3584 ogledov

To je časovnica slovenskih nastopov v Tokiu

slovenski olimpijci Anže Malovrh/STA
Ne zamudite!

Na poletnih olimpijskih igrah, ki jih bo med 23. julijem in 8. avgustom gostil Tokio, se bodo športniki v 33 športih potegovali za rekordnih 339 kompletov medalj. To je največ doslej.

ČASOVNICA:



* SREDA, 28. julij:
* Končne odločitve (23):
Plavanje               - 03.41 200 m prosto, ženske, finale
                         03.49 200 m delfin, moški, finale
                         04.45 200 m mešano, ženske, finale
                         04.54 1500 m prosto, ženske, finale
                         05.26 4 x 200 m prosto, moški, finale
Skoki v vodo           - 08.00 sinhroni skoki, 3 m, moški
Kolesarstvo            - 04.30 Oyama (22,10 km), ženske, posamični kronometer
                         07.00 Oyama (44,20 km), moški, posamični kronometer(Primož Roglič)

primož roglič | Avtor: Twitter Twitter
Veslanje - 02.18 dvojni dvojec, ženske, finale 02.30 dvojni dvojec, moški, finale 02.50 četverec brez krmarja, ženske, finale 03.10 četverec brez krmarja, moški, finale Konjeništvo - 10.30 dresura, posamično, finale Sabljanje - 11.30 meč, ekipno moški, tekma za 3. mesto 12.30 meč, ekipno moški, finale Košarka 3x3 - 13.45 tekma za 3. mesto, ženske 14.15 tekma za 3. mesto, ženske 14.55 finale, ženske 15.25 finale, moški Gimnastika - športna - 12.15 mnogoboj, moški, finale Dviganje uteži - 12.50 do 73 kg, moški Judo - 10.00 do 90 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale do 70 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale Deskanje na valovih - ženske: 01.00 kratka deska, dvoboj za 3. mesto 02.30 kratka deska, finale - moški: 01.45 kratka deska, dvoboj za 3. mesto 03.15 kratka deska, finale Ragbi - moški: 10.30 tekma za 3. mesto 11.00 finale * Predtekmovanja: Tenis - 04.00 dvojice, moški, polfinale posamično, ženske, četrtfinale posamično, moški, osmina finala mešane dvojice, osmina finala Plavanje - 03.30 100 m prosto, moški, polfinale 03.57 200 m delfin, ženske, polfinale 04.21 200 m prsno, moški, polfinale 12.00 100 m prosto, ženske, kvalifikacije (Janja Šegel) 12.25 200 m hrbtno, moški, kvalifikacije 12.52 200 m prsno, ženske, kvalifikacije 13.15 200 m mešano, moški, kvalifikacije 13.34 4 x 200 m prosto, ženske, kvalifikacije Veslanje - 01.30 dvojni dvojec, ženske, finale B 01.42 dvojni dvojec, moški, finale B 01.54 četverec brez krmarja, ženske, finale B 02.06 četverec brez krmarja, moški, finale B 03.30 osmerec, ženske, repasaž 03.48 osmerec, moški, repasaž 03.58 enojec, ženske, polfinale 04.18 enojec, moški, polfinale Kajak/kanu slalom - 05.50 C-1, ženske, kvalifikacije (Alja Kozorog) 06.50 K-1, moški, kvalifikacije (Peter Kauzer)
Alja Kozorog | Avtor: Anže Malovrh/STA Anže Malovrh/STA
Sabljanje - 03.00 meč, ekipno moški, osmina finala 04.25 meč ekipno, moški, četrtfinale 05.45 meč ekipno, moški, za razvrstitev od 5. do 8. mesta 06.40 meč ekipno, moški, polfinale 07.30 meč ekipno, moški, borbi za 7. in 5. mesto Strelstvo - 02.00 trap, ženske, kvalifikacije 02.50 trap, moški, kvalifikacije Jadranje - 05.05 RS:X, moški, 7., 8. in 9. regata RS:X, ženske, 7., 8. in 9. regata 49er, moški, 4., 5. in 6. regata 49er FX, ženske, 4., 5. in 6. regata razred finn, moški, 3. in 4. regata razred 470, moški, 1. in 2. regata 07.50 razred 470, ženske, 1. in 2. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol) nacra 17, mešani pari, 1., 2. in 3., regata Namizni tenis - 03.00 posamično, ženske, četrtfinale - 04.00 posamično, moški, četrtfinale Dviganje uteži - 06.50 do 73 kg, moški Boks - 04.00 peresna kategorija, ženske, četrtfinale 04.30 srednja kategorija, ženske, osmina finala 05.36 peresna kategorija, moški, osmina finala 06.39 poltežka kategorija, moški, osmina finala Badminton - 02.00 dvojice, mešane dvojice, četrtfinale posamično, moški posamično, ženske Judo - 04.00 do 90 kg, moški, 1. krog do 70 kg, ženske, 1. krog 10.00 do 90 kg, moški, polfinale do 70 kg, ženske, polfinale Lokostrelstvo - 02.30 posamično, moški, 1. krog 02.56 posamično, ženske, 1. krog 03.22 posamično, moški, 2. krog 03.35 posamično, ženske, 2. krog Nogomet - moški: - skupina A, 3. krog: 13.30 JAR - Mehka 13.30 Francija - Japonska - skupina B, 3. krog: 10.30 Romunija - Nova Zelandija 10.30 Južna Koreja - Honduras - skupina C, 3. krog: 13.00 Avstralija - Egipt 13.00 Španija - Argentina - skupina D, 3. krog: 10.00 Savdska Arabija - Brazilija 10.00 Nemčija - Slonokoščena obala Rokomet - moški: - skupina A, 3. krog: 09.15 Norveška - Argentina 12.30 Brazilija - Španija 14.30 Francija - Nemčija - skupina B, 3. krog: 02.00 Danska - Bahrajn 04.00 Švedska - Portugalska 07.15 Japonska - Egipt Košarka 3x3 - ženske: 10.00 polfinale - moški: 10.30 polfinale Košarka - moški: - skupina A, 2. krog: 06.40 ZDA - Iran 14.00 Češka - Francija - skupina B, 2. krog: 03.00 Nigerija - Nemčija 10.20 Italija - Avstralija Odbojka na mivki - 02.00 moški in ženske Odbojka - moški: - skupina A, 3. krog: 02.00 Kanada - Iran 09.25 Poljska - Venezuela 12.40 Japonska - Italija - skupina B, 3. krog: 04.05 ZDA - Tunizija 07.20 Argentina - Francija 14.45 Brazilija - ROK Hokej na travi - ženske: - skupina A, 3. krog: 02.30 Nizozemska - JAR 03.00 Velika Britanija - Indija 05.15 Nemčija - Irska - skupina B, 3. krog: 04.45 Nova Zelandija - Španija 11.30 Japonska - Avstralija 12.00 Argentina - Kitajska - moški: - skupina A, 4. krog: 13.45 Japonska - Španija 14.15 Avstralija - Nova Zelandija Baseball - skupina A, 1. krog 05.00 Dominikanska republika - Panama Vaterpolo - ženske: - skupina A, 3. krog: 08.30 Kanada - JAR 12.50 Nizozemska - Španija - skupina B, 3. krog: 07.00 Madžarska - ZDA 11.20 Kitajska - Japonska Ragbi - moški: 02.00 tekma za 11. mesto 02.30 tekma za 9. mesto 04.00 polfinale 09.30 tekma za 7. mesto 10.00 tekma za 5. mesto ------------------------------------------------------------------- * ČETRTEK, 29. julij: * Končne odločitve (17): Plavanje - 03.30 800 m prosto, moški, finale 03.44 200 m prsno, moški, finale 04.28 200 m delfin, ženske, finale 04.37 100 m prosto, moški, finale 05.31 4 x 200 m prosto, ženske, finale Veslanje - 02.18 dvojec brez krmarja, moški, finale 02.30 dvojec brez krmarke, ženske, finale 02.50 lahki dvojni dvojec, moški, finale 03.10 lahki dvojni dvojec, ženske, finale Kajak/kanu slalom - 08.55 C-1, ženske, finale Sabljanje - 11.30 floret ekipno, ženske, tekma za 3. mesto 12.55 floret ekipno, ženske, finale Strelstvo - 07.30 trap, ženske, tekma za 3. mesto in finale 08.30 trap, moški, tekma za 3. mesto in finale Namizni tenis - 13.00 posamično, ženske, tekma za 3. mesto 14.00 posamično, ženske, finale Gimnastika - športna - 12.50 mnogoboj, ženske, finale Judo - 10.00 do 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale do 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale * Predtekmovanja: Tenis - 04.00 dvojice, ženske, polfinale posamično, ženske, polfinale posamično, moški, četrtfinale mešane dvojice, četrtfinale Plavanje - 03.53 100 m prosto, ženske, polfinale 04.04 200 m hrbtno, moški, polfinale 04.54 200 m prsno, ženske, polfinale 05.08 200 m mešano, moški, polfinale 12.02 800 m prosto, ženske, kvalifikacije (Katja Fain) 12.50 100 m delfin, moški, kvalifikacije 13.08 200 m hrbtno, ženske, kvalifikacije 13.28 4 x 100 m mešano, moško-ženska štafeta, kvalifikacije Kolesarstvo - 03.00 BMX, moški, četrtfinale 03.21 BMX, ženske, četrtfinale Veslanje - 01.30 enojec, moški, finale F 01.42 enojec, ženske, finale F 01.54 enojec, moški, finale E 02.06 enojec, ženske, finale E 03.30 dvojec brez krmarja, moški, finale B 03.50 dvojec brez krmarke, ženske, finale B 04.02 lahki dvojni dvojec, moški, finale B 04.14 lahki dvojni dvojec, ženske, finale B 04.26 enojec, ženske, finale D 04.38 enojec, moški, finale D Kajak/kanu slalom - 07.00 C-1, ženske, polfinale Golf - 00.30 posamično, moški, 1. krog Sabljanje - 03.50 floret ekipno, ženske, četrtfinale 05.35 floret ekipno, ženske, borbe za razvrstitev od 5. do 8. mesta 06.55 floret ekipno, ženske, polfinale 08.10 floret ekipno, ženske, borbe za 7. mesto floret ekipno, ženske, borbe za 5. mesto Strelstvo - 02.00 trap, ženske, kvalifikacije pištola 25 m, ženske, kvalifikacije 02.50 trap, moški, kvalifikacije 07.30 trap, ženske, polfinale 08.30 trap, moški, polfinale Jadranje - 05.00 laser, moški, 7. in 8. regata (Žan Luka Zelko) razred 470, ženske, 3. in 4. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)
Veronika Macarol Tina Mrak razred 470 jadranje Rio 2016 | Avtor: Stanko Gruden/STA Stanko Gruden/STA
laser radial, ženske, 7. in 8. regata RS:X, moški, 10., 11. in 12. regata RS:X, ženske, 10., 11. in 12. regata finn, moški, 5. in 6. regata razred 470, moški, 3. in 4. regata nacra 17, mešani pari, 4., 5. in 6. regata Namizni tenis - 04.00 posamično, ženske, polfinale 08.00 posamično, moški, polfinale Boks - 04.00 srednja kategorija, moški, osmina finala 05.03 supertežka kategorija, moški, osmina finala 06.06 mušja kategorija, ženske, osmina finala Badminton - 02.00 dvojice, moški, četrtfinale mešane dvojice, polfinale posamično, ženske, osmina finala 10.00 dvojice, ženske, četrtfinale posamično, moški, osmina finala Judo - 04.00 do 100 kg, moški, 1. krog do 78 kg, ženske, 1. krog 10.00 do 100 kg, moški, polfinale do 78 kg, ženske, polfinale Lokostrelstvo - 02.30 posamično, moški, 1. krog 02.56 posamično, ženske, 1. krog 03.22 posamično, moški, 2. krog 03.35 posamično, ženske, 2. krog Rokomet - ženske: - skupina A, 3. krog: 02.00 Nizozemska - Angola 07.15 Japonska - Južna Koreja 09.15 Črna gora - Norveška - skupina B, 3. krog: 04.00 Španija - Brazilija 12.30 ROK - Madžarska 14.30 Švedska - Francija Košarka - ženske: - skupina A, 2. krog: 03.00 Kanada - Južna Koreja 10.20 Španija - Srbija - moški: - skupina C, 2. krog: 06.40 Slovenija - Japonska
Klemen Prepelič | Avtor: Epa Epa
14.00 Španija - Argentina Odbojka na mivki - 02.00 moški in ženske Odbojka - ženske: - skupina A, 3. krog: 04.05 Južna Koreja - Dominikanska republika 07.20 Srbija - Kenija 12.40 Japonska - Brazilija - skupina B, 3. krog 02.00 Italija - Argentina 09.25 Kitajska - ROK 14.45 ZDA - Turčija Hokej na travi - ženske: - skupina A, 4. krog: 12.00 Velika Britanija - Nizozemska - skupina B, 4. krog: 11.30 Španija - Kitajska 13.45 Japonska - Argentina 14.15 Nova Zelandija - Avstralija - moški: - skupina A, 4. krog: 02.30 Indija - Argentina - skupina B, 4. krog: 03.00 Belgija - Kanada 04.45 JAR - Nemčija 05.15 Nizozemska - Velika Britanija Vaterpolo - moški: - skupina A, 3. krog: 03.00 Madžarska - JAR 07.00 ZDA - Italija 11.20 Grčija - Japonska - skupina B, 3. krog: 04.30 Španija - Kazahstan 08.30 Hrvaška - Črna gora 12.50 Srbija - Avstralija Baseball - skupina B, 1. krog: 05.00 Izrael - Južna Koreja Ragbi - ženske: 02.00 skupine A, B in C, 1. krog in 2. krog ------------------------------------------------------------------- * PETEK, 30. julij: * Končne odločitve (21): Tenis - 05.00 dvojice, moški, tekma za 3. mesto dvojice, moški, finale Plavanje - 03.41 200 m prsno, ženske, finale 03.50 200 m hrbtno, moški, finale 03.59 100 m prosto, ženske, finale 04.16 200 m mešano, moški, finale Atletika - 13.30 10.000 m, moški Kolesarstvo - 04.40 BMX, moški, finale 04.50 BMX, ženske, finale Veslanje - 02.33 enojec, ženske, finale 02.45 enojec, moški, finale 03.05 osmerec, ženske, finale 03.25 osmerec, moški, finale Kajak/kanu slalom - 09.00 K-1, moški, finale Sabljanje - 11.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 3. mesto 12.30 sablja ekipno, moški, finale Strelstvo - 07.00 pištola 25 m, ženske, tekma za 3. mesto in finale Namizni tenis - 13.00 posamično, moški, tekma za 3. mesto 14.00 posamično, moški, finale Gimnastika - prožna ponjava: 07.50 posamično, ženske, finale Badminton - 02.00 mešani pari, tekma za 3. mesto 08.30 mešani pari, finale Judo - 10.00 nad 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale nad 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale Lokostrelstvo - 09.30 posamično, ženske, tekma za 3. mesto 09.45 posamično, ženske, finale * Predtekmovanja: Tenis - 04.00 mešane dvojice, polfinale 05.00 posamično, moški, polfinale Plavanje - 03.30 100 m delfin, moški, polfinale 04.35 200 m hrbtno, ženske, polfinale 12.02 50 m prosto, moški, kvalifikacije 12.24 50 m prosto, ženske, kvalifikacije 12.48 1500 m prosto, moški, kvalifikacije 14.50 4 x 100 m mešano, moški, kvalifikacije 14.36 4 x 100 m mešano, ženske, kvalifikacije Skoki v vodo - 08.00 3 m, ženske, kvalifikacije Atletika - 02.00 3000 m zapreke, moški, kvalifikacije 02.15 višina, moški, kvalifikacije 02.45 disk, moški, kvalifikacije (Kristjan Čeh)
Kristjan Čeh | Avtor: Peter Kastelic/ AZS Peter Kastelic/ AZS
02.55 800 m, ženske, kvalifikacije 03.55 400 m ovire, moški, kvalifikacije 04.40 100 m, ženske, kvalifikacije 12.00 5000 m, ženske, kvalifikacije (Klara Lukan) 12.05 troskok, ženske, kvalifikacije 12.25 krogla, ženske, kvalifikacije 13.00 4 x 400 m, mešane štafete, kvalifikacije Kolesarstvo - 03.00 BMX, moški, polfinale 03.15 BMX, ženske, polfinale Veslanje - 01.45 enojec, ženske, finale C 01.57 enojec, moški, finale C 02.09 enojec, ženske, finale B 02.21 enojec, moški, finale B Kajak/kanu slalom - 07.00 K-1, moški, polfinale Golf - 00.30 posamično, moški, 2. krog Konjeništvo - 01.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, posamično, dresura 01.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno, dresura Sabljanje - 03.00 sablja, ekipno, moški, osmina finala 04.25 sablja, ekipno, moški, četrtfinale 05.45 sablja, ekipno, moški, za uvrstitev od 5. do 8. mesta 06.40 sablja, ekipno, moški, polfinale 07.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 7. mesto sablja, ekipno, moški, tekma za 5. mesto Strelstvo - 02.00 pištola 25 m, ženske, kvalifikacije 07.00 pištola 25 m, ženske, polfinale Jadranje - 05.05 laser, moški, 9. in 10. regata (Žan Luka Zelko) 05.15 razred 470, ženske, 5. in 6. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol) laser radial, ženske, 9. in 10. regata 49er, moški, 7., 8. in 9. regata 49er FX, ženske, 7., 8. in 9. regata razred 470, moški, 5. in 6. regata Gimnastika - prožna ponjava: 06.00 posamično, ženske, kvalifikacije Boks - 04.00 lahka kategorija, ženske, osmina finala 05.03 velterska kategorija, ženske, četrtfinale 05.36 velterska kategorija, moški, četrtfinale 06.06 poltežka kategorija, moški, četrtfinale 06.39 težka kategorija, moški, četrtfinale Badminton - 02.00 posamično, ženske, četrtfinale 08.30 dvojice, moški, polfinale Judo - 04.00 nad 100 kg, moški, 1. krog nad 78 kg, ženske, 1. krog (Ana Velenšek) 10.00 nad 100 kg, moški, polfinale nad 78 kg, ženske, polfinale Lokostrelstvo - 02.30 posamično, ženske, osmina finala 07.45 posamično, ženske, četrtfinale 08.45 posamično, ženske, polfinale Nogomet - ženske, četrtfinale: 10.00 zmagovalec skupine E - tretji skupine F/G 11.00 zmagovalec skupine G - tretji skupine E/F 12.00 zmagovalec skupina F - drugi skupine G 13.00 drugi skupine E - drugi skupine F Rokomet - moški: - skupina A, 4. krog: 02.00 Argentina - Brazilija 07.15 Francija - Španija 14.30 Nemčija - Norveška - skupina B, 4. krog: 04.00 Bahrajn - Japonska 09.15 Švedska - Egipt 12.30 Portugalska - Danska Košarka - ženske: - skupina B, 2. krog: 06.40 ZDA - Japonska 10.20 Francija - Nigerija - skupina C, 2. krog: 03.00 Belgija - Portoriko 14.00 Kitajska - Avstralija Odbojka na mivki - 02.00 moški in ženske Odbojka - moški: - skupina A, 4. krog: 02.00 Kanada - Venezuela 07.20 Japonska - Poljska 12.40 Italija - Iran - skupina B, 4. krog: 04.05 Brazilija - ZDA 09.25 Argentina - Tunizija 14.45 ROK - Francija Hokej na travi - ženske: - skupina A, 4. krog: 02.30 JAR - Nemčija 04.45 Irska - Indija - moški: - skupina A, 5. krog: 03.00 Avstralija - Španija 11.30 Japonska - Indija 12.00 Argentina - Nova Zelandija - skupina B, 5. krog: 05.15 Kanada - JAR 13.45 Nemčija - Nizozemska 14.15 Belgija - Velika Britanija Baseball - skupina A: 05.00 Mehika - Dominikanska republika - skupina B: 12.00 ZDA - Izrael Vaterpolo - ženske: - skupina A, 4. krog: 07.00 JAR - Nizozemska 12.50 Španija - Avstralija - skupina B, 4. krog: 08.30 ZDA - ROK 11.20 Japonska - Madžarska Ragbi - ženske: 02.00 skupine A, B in C 09.30 tekmi za razvrstitev od 9. - 12. mesta 10.30 četrtfinale ------------------------------------------------------------------- * SOBOTA, 31. julija: * Končne odločitve (21): Tenis - 05.00 dvojice, ženske, tekma za 3. mesto posamično, ženske, tekma za 3. mesto in finale posamično, moški, tekma za 3. mesto mešane dvojice, tekma za 3. mesto Plavanje - 03.30 100 m delfin, moški, finale 03.37 200 m hrbtno, ženske, finale 03.46 800 m prosto, ženske, finale 04.43 4 x 100 m mešano, mešane štafete, finale Atletika - 13.15 disk, moški, finale 14.35 4 x 400 m, mešane štafete, finale 14.50 100 m, ženske, finale Triatlon - 00.30 mešane štafete Sabljanje - 11.30 sablja ekipno, ekipno, ženske Strelstvo - 06.30 trap ekipno, mešane ekipe, finale 09.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske, finale Jadranje - 07.33 razred RS:X, ženske, regata za medalje 08.33 RS:X, moški, regata za medalje Gimnastika - prožna ponjava: 07.50 posamično, moški, finale Dviganje uteži - 08.50 kombinacija do 81 kg, moški 12.50 kombinacija do 96 kg, moški Badminton - 11.00 dvojice, moški Judo - 10.00 ekipno, mešane ekipe Lokostrelstvo - 09.30 posamično, moški Ragbi - ženske: 10.30 tekma za 3. mesto 11.00 finale * Predtekmovanja: Plavanje - 04.11 50 m prosto, moški, polfinale 04.32 50 m prosto, ženske, polfinale Skoki v vodo - 08.00 3 m, ženske, polfinale Atletika - 02.00 400 m ovire, ženske, kvalifikacije 02.30 disk, ženske, kvalifikacije 02.40 skok s s palico, moški, kvalifikacije 02.50 800 m, moški, kvalifikacije 03.45 100 m ovire, ženske, kvalifikacije 04.35 100 m, moški, kvalifikacije 12.10 daljina, moški, kvalifikacije 12.15 100 m, ženske, polfinale (Maja Mihalinec Zidar) 12.45 100 m, moški, kvalifikacije 13.50 800 m, ženske, polfinale Kolesarstvo - 03.10 BMX, prosti slog, ženske, kvalifikacije 04.20 BMX, prosti slog, moški, kvalifikacije Golf - 00.30 posamično, moški, 3. krog Konjeništvo - 01.30 dresura, posamično, vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno Sabljanje - 03.00 sablja, ekipno, ženske, osmina finala 04.25 sablja, ekipno, ženske, četrtfinale 05.45 sablja, ekipno, ženske, za razvrstitev od 5. - 8. mesta 06.40 sablja, ekipno, ženske, polfinale 07.30 sablja, ekipno, ženske, tekmi za 5. in 7. mesto Strelstvo - 02.00 trap ekipno, mešane ekipe, kvalifikacije 05.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske, kvalifikacije (Živa Dvoršak)
Živa Dvoršak | Avtor: Anže Malovrh/STA Anže Malovrh/STA
Jadranje - 05.05 razred 49er, moški, 10., 11. in 12. regata razred 49er FX, ženske, 10., 11. in 12. regata razred finn moški, 7. in 8. regata razred nacra 17, mešane posadke, 7., 8. in 9. regata Gimnastika - prožna ponjava: 06.00 posamično, moški, kvalifikacije Dviganje uteži - 04.50 do 81 kg, moški 04.50 do 96 kg, moški Boks - 04.00 mušja kategorija, moški, osmina finala 05.03 lahka kategorija, moški, osmina finala 06.06 srednja kategorija, ženske, četrtfinale 06.39/12.39 peresna kategorija, ženske, polfinale Badminton - 02.00 dvojice, ženske, polfinale posamično, moški, četrtfinale 11.00 posamično, ženske, polfinale Judo - 04.00 ekipno, mešane ekipe Lokostrelstvo - 02.30 posamično, moški, osmina finala 07.45 posamično, moški, četrtfinale 08.45 posamično, moški, polfinale Nogomet - moški, četrtfinale: 10.00 A1 - B2 11.00 C1 - D2 12.00 B1 - A2 13.00 D1 - C2 Rokomet - ženske: - skupina A, 4. krog: 02.00 Angola - Japonska 04.00 Črna gora - Južna Koreja 14.30 Norveška - Nizozemska - skupina B, 4. krog: 07.15 ROK - Francija 09.15 Brazilija - Švedska 12.30 Madžarska - Španija Košarka - moški: - skupina A, 3. krog: 03.00 Iran - Francija 14.00 ZDA - Češka - skupina B, 3. krog: 06.40 Italija - Nigerija 10.20 Avstralija - Nemčija Odbojka na mivki - 02.00 moški in ženske, končnica Odbojka - ženske: - skupina A, 4. krog: 02.00 Dominikanska republika - Kenija 09.25 Srbija - Brazilija 12.40 Japonska - Južna Koreja - skupina B, 4. krog: 04.05 ZDA - ROK 07.20 Argentina - Turčija 14.45 Kitajska - Italija Hokej na travi - ženske: - skupina A, 5. krog: 05.15 Indija - JAR 11.30 Nemčija - Nizozemska 13.45 Irska - Velika Britanija - skupina B, 5. krog: 02.30 Kitajska - Nova Zelandija 03.00 Japonska - Španija 04.45 Argentina - Avstralija Baseball - skupina A: 05.00 Japonska - Mehika - skupina B: 12.00 Južna Koreja - ZDA Vaterpolo - moški: - skupina A, 4. krog: 07.00 ZDA - Madžarska 11.20 Italija - Japonska 12.50 JAR - Grčija - skupina B, 4. krog: 03.00 Črna gora - Kazahstan 04.30 Avstralija - Španija 08.30 Hrvaška - Srbija Ragbi - ženske: 02.00 tekma za 11. mesto 02.30 tekma za 9. mesto 04.00 polfinale 09.30 tekma za 7. mesto 10.00 tekma za 5. mesto ------------------------------------------------------------------- * NEDELJA, 1. avgust: * Končne odločitve (25): Tenis - 05.00 dvojice, ženske, finale posamično, moški, finale dvojice, mešani pari, finale Plavanje - 03.30 50 m prosto, moški, finale 03.37 50 m prosto, ženske, finale 03.44 1500 m prosto, moški, finale 04.15 4 x 100 m mešano, ženske, finale 04.36 4 x 100 m mešano, moški, finale Skoki v vodo - 08.00 3 m, ženske, finale Golf - 00.30 posamično, moški, 4. krog Atletika - 03.35 suvanje krogle, ženske, finale 12.10 višina, moški, finale 13.20 troskok, ženske, finale 14.50 100 m, moški, finale Kolesarstvo - 03.10 BMX, prosti slog, ženske, finale 04.20 BMX, prosti slog, moški, finale Sabljanje - 11.30 floret ekipno, moški, za 3. mesto 12.50 floret ekipno, moški, finale Jadranje - 07.33 laser, moški, regata za medalje 08.33 laser radial, ženske, regata za medalje Gimnastika - športna - 10.00 parter, moški, finale 10.55 preskok, ženske, finale 11.44 konj z ročaji, moški, finale 12.27 dvovišinska bradlja, ženske, finale Dviganje uteži - 12.50 do 76 kg, ženske Badminton - 13.30 posamično, ženske, za 3. mesto in finale * Predtekmovanja: Atletika - 02.10 kladivo, ženske, kvalifikacije 02.40 3000 m zapreke, ženske, kvalifikacije (Maruša Mišmaš Zrimšek) 02.50 daljina, ženske, kvalifikacije 03.45 400 m, moški, kvalifikacije (Luka Janežič) 12.15 100 m, moški, polfinale 12.45 100 m ovire, ženske, polfinale 13.25 800 m, moški, polfinale 14.05 400 m ovire, moški, polfinale Konjeništvo - 00.45 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, posamično in ekipno Sabljanje - 02.00 floret ekipno, moški, osmina finala 03.45 floret ekipno, moški, četrtfinale 05.25 floret ekipno, moški, tekme od 5. do 8. mesta 06.40 floret ekipno, moški, polfinale 07.50 floret ekipno, moški, tekma za 7. mesto floret ekipno, moški, tekma za 5. mesto Strelstvo - 01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije Jadranje - 05.05 finn, moški, 9. regata in 10. regata razred 470, moški, 7. in 8. regata razred 470, ženske, 7. in 8. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol) nacra 17, mešano, 10., 11. in 12. regata Namizni tenis - 03.00 ekipno, moški, osmina finala (Darko Jorgić, Bojan Tokić, Deni Kožul, Peter Hribar) ekipno, ženske, osmina finala Dviganje uteži - 06.50 kategorija do 76 kg, ženske Boks - 04.00 mušja kategorija, ženske, četrtfinale 04.30 peresna kategorija, moški, četrtfinale 05.03 velterska kategorija, moški, polfinale 05.18 srednja kategorija, moški, četrtfinale 05.51 poltežka kategorija, moški, polfinale 06.06 super težka kategorija, moški, četrtfinale Badminton - 06.00 posamično, moški, polfinale Rokoborba - 04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, osmina finala do 130 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala do 60 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala 05.20 do 76 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale do 130 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale do 60 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale 11.15 do 60 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale do 130 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale do 76 kg/prosti slog, ženske, polfinale Rokomet - moški: - skupina A, 5. krog: 09.15 Norveška - Francija 07.15 Španija - Argentina 12.30 Nemčija - Brazilija - skupina B, 5. krog: 02.00 Portugalska - Japonska 04.00 Egipt - Bahrajn 14.30 Danska - Švedska Košarka - ženske: - skupina A, 3. krog: 03.00 Kanada - Španija 14.00 Južna Koreja - Srbija - moški: - skupina C, 3. krog: 06.40 Argentina - Japonska 10.20 Španija - Slovenija
Mike Tobey | Avtor: Profimedia Profimedia
Odbojka na mivki - 02.00 moški, osmina finala ženske, osmina finala Odbojka - moški: - skupina A, 5. krog: 02.00 Poljska - Kanada 09.25 Italija - Venezuela 12.40 Japonska - Iran - skupina B, 5. krog: 04.05 Brazilija - Francija 07.20 ROK - Tunizija 14.45 ZDA - Argentina Hokej na travi - 02.30/05.00/11.30/14.00 moški, četrtfinale Vaterpolo - ženske: - skupina A, 5. krog: 08.30 Nizozemska - Kanada 12.50 Avstralija - JAR - skupina B, 5. krog: 07.00 Madžarska - Kitajska 11.20 ROK - Japonska Baseball - 05.00/12.00 finalni del, 1. krog ------------------------------------------------------------------- * PONEDELJEK, 2. avgusta: * Končne odločitve (22): Atletika - 03.20 daljina, moški, finale 04.50 100 m ovire, ženske, finale 13.00 disk, ženske, finale 14.15 3000 m zapreke, moški, finale 14.40 5000 m, ženske, finale Kolesarstvo na stezi - 11.06 ekipni sprint, ženske, finale in tekma za 3. mesto Konjeništvo - 10.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, preskakovanje ovir, ekipno 13.45 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, preskakovanje ovir, posamično Strelstvo - 07.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, finale 09.50 malokalibrska puška, trojni položaj, moški, finale Jadranje - 07.33 razred 49er FX, ženske, regata za medalje 08.33 razred 49er, moški, regata za medalje Gimnastika - športna - 10.00 krogi, moški, finale 11.00 parter, ženske, finale 11.54 preskok, moški, finale Dviganje uteži - 08.50 ženske do 87 kg 12.50 ženske nad 87 kg Badminton - 06.00 dvojice ženske 13.00 posamično moški Rokoborba - 11.15 do 60 kg/grško-rimski slog, moški do 130 kg/grško-rimski slog, moški do 76 kg/prosti slog, ženske * Predtekmovanja: Skoki v vodo - 08.00 3 m, moški, kvalifikacije Sinhrono plavanje - 12.30 dvojice, ženske, predtekmovanje Atletika - 02.00 kladivo, moški, kvalifikacije 02.35 1500 m, ženske, kvalifikacije 03.30 200 m, ženske, kvalifikacije (Maja Mihalinec Zidar) 12.00 400 m ovire, ženske, polfinale 12.20 skok s palico, ženske, kvalifikacije (Tina Šutej) 12.25 200 m, ženske, polfinale 13.05 400 m, moški, polfinale 13.35 400 m ovire, ženske, polfinale Kolesarstvo na stezi - 08.30 ekipni sprint, ženske, kvalifikacije 08.54 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, kvalifikacije 09.50 ekipni sprint, ženske, 1. krog 10.02 4000 m ekipno zasledovanje, moški, kvalifikacije 11.00 ekipni sprint, ženske, tekmi za od 5. do 8. mesta Kajak/kanu - sprint - 02.30 K-1, 200 m, ženske, kvalifikacije 03.05 C-2, 1000 m, moški, kvalifikacije 03.21 K-1, 1000 m, moški, kvalifikacije 04.00 K-2, 500 m, ženske, kvalifikacije (Špela Ponomarenko Janić/Anja Osterman)
Anja Osterman in Špela Ponomarenko Janić | Avtor: Epa Epa
04.45 K-1, 200 m, ženske, četrtfinale 05.06 C-2, 1000 m, moški, četrtfinale 05.22 K-1, 1000 m, moški, četrtfinale 05.45 K-2, 500 m, ženske, četrtfinale Strelstvo - 01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije 04.30 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, moški, kvalifikacije Jadranje - 05.05 razred 470, moški, 9. in 10. regata razred 470, ženske, 9. in 10. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol) Namizni tenis - 03.00 ekipno, moški in ženske, osmina finala 07.30 ekipno, moški in ženske, četrtfinale Dviganje uteži - 04.50 kombinacija, ženske nad 87 kg kombinacija, ženske do 87 kg Rokoborba - 04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, repasaž do 130 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž do 60 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž 04.30 do 68 kg/prosti slog, ženske, osmina finala do 77 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala do 97 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala 05.50 do 68 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale do 77 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale do 97 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale 11.15 do 77 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale 11.35 do 97 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale 11.55 do 68 kg/prosti slog, ženske, polfinale Nogomet - ženske, polfinale: 10.00 zmagovalec četrtfinala 2 - zmagovalec četrtfinala 4 13.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 3 Rokomet - ženske: - skupina A, 5. krog: 02.00 Južna Koreja - Angola 12.30 Nizozemska - Črna gora 14.30 Norveška - Japonska - skupina B, 5. krog: 04.00 Francija - Brazilija 07.15 Španija - ROK 09.15 Madžarska - Švedska Košarka - ženske: - skupina B, 3. krog: 03.00 Nigerija - Japonska 06.40 Francija - ZDA - skupina C, 3. krog: 10.20 Kitajska - Belgija 14.00 Avstralija - Portoriko Odbojka - ženske: - skupina A, 5. krog: 02.00 Srbija - Južna Koreja 12.40 Japonska - Dominikanska republika 14.45 Brazilija - Kenija - skupina B, 5. krog: 04.05 ZDA - Italija 07.20 ROK - Turčija 09.25 Kitajska - Argentina Hokej na travi - ženske: 02.30/05.00/11.30/14.00 četrtfinale Vaterpolo - moški: - skupina A, 5. krog: 03.00 Madžarska - Italija 04.30 Grčija - ZDA 11.20 Japonska - JAR - skupina B, 5. krog: 07.00 Srbija - Črna gora 08.30 Španija - Hrvaška 12.50 Avstralija - Kazahstan Baseball - 05.00/12.00 drugi del ------------------------------------------------------------------- * TOREK, 3. avgusta: * Končne odločitve (24): Skoki v vodo - 08.00 3 m, moški, finale Atletika - 03.50 daljina, ženske, finale 05.20 400 m ovire, moški, finale 12.20 skok s palico, moški, finale 13.35 kladivo, ženske, finale 14.25 800 m, ženske, finale 14.50 200 m, ženske, finale Kolesarstvo na stezi - 10.19 4000 m ekipno zasledovanje, ženske 10.41 ekipni sprint, moški Kajak/kanu - sprint - 04.37 K-1, 200 m, ženske, finale 04.54 C-2, 1000 m, moški, finale 05.21 K-1, 1000 m, moški, finale 05.47 K-2, 500 m, ženske, finale Jadranje - 07.33 razred finn, moški, regata za medalje 08.33 razred nacra 17, mešane posadke, regata za medalje Gimnastika - športna - 10.00 bradlja, moški, finale 10.48 gred, ženske, finale 11.37 drog, moški, finale Dviganje uteži - 12.50 do 109 kg, moški Boks - 06.05 peresna kategorija, ženske, finale 12.05 velterska kategorija, moški, finale Rokoborba - 11.15 do 77 kg/grško-rimski slog, moški do 97 kg/grško-rimski slog, moški do 68 kg/prosti slog, ženske * Predtekmovanja: Skoki v vodo - 03.00 3 m, moški, polfinale Sinhrono plavanje - 12.30 dvojice, predtekmovanje Atletika - 02.00 troskok, moški, kvalifikacije 02.05 1500 m, moški, kvalifikacije 02.20 kopje, ženske, kvalifikacije 02.45 400 m, ženske, kvalifikacije (Anita Horvat)
Anita Horvat | Avtor: Epa Epa
04.05 200 m, moški, kvalifikacije 12.10 110 m ovire, moški, kvalifikacije 12.15 krogla, moški, kvalifikacije 13.00 5000 m, moški, kvalifikacije 13.50 200 m, moški, polfinale Kolesarstvo na stezi - 08.30 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, 1. krog 08.58 ekipni sprint, moški, kvalifikacije 09.22 4000 m ekipno zasledovanje, moški, 1. krog 09.50 ekipni sprint, moški, 1. krog 10.05 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta Kajak/kanu - sprint - 02.30 K-1, 200 m, ženske, polfinale 02.44 C-2, 1000 m, moški, polfinale 03.00 K-1, 1000 m, moški, polfinale 03.23 K-2, 500 m, ženske, polfinale 04.30 K-1, 200 m, ženske, finale B 04.46 C-2, 1000 m, moški, finale B 05.13 K-1, 1000 m, moški, finale B 05.40 K-2, 500 m, ženske, finale B Konjeništvo - 12.00 preskakovanje ovir, posamično, kvalifikacije Namizni tenis - 03.00 ekipno, moški, ženske, četrtfinale 12.30 ekipno, ženske, polfinale Dviganje uteži - 06.50 kombinacija, do 109 kg, moški Boks - 04.00 mušja kategorija, moški, četrtfinale 04.30 peresna kategorija, moški, polfinale 04.48 lahka kategorija, moški, četrtfinale 05.18 težka kategorija, moški, polfinale 05.35 lahka kategorija, ženske, četrtfinale Rokoborba - 04.00 do 68 kg/prosti slog, ženske, repasaž do 77 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž do 97 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž 04.30 do 62 kg/prosti slog, ženske, osmina finala do 67 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala do 87 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala 05.50 do 62 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale do 67 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale do 87 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale 11.15 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale do 87 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale do 62 kg/prosti slog, ženske, polfinale Plezanje - 10.00 kombinacija, moški, kvalifikacije Nogomet - moški, polfinale: 10.00 zmagovalec četrtfinala 2 - zmagovalec četrtfinala 4 13.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 3 Rokomet - moški: 02.30 četrtfinale 1 06.15 četrtfinale 2 10.00 četrtfinale 3 13.45 četrtfinale 4 Košarka - moški: 03.00 četrtfinale 1 06.40 četrtfinale 2 10.20 četrtfinale 3 14.00 četrtfinale 4 Odbojka - moški, četrtfinale: 02.00 A1 - B4 06.00 A2 - B3 10.00 A3 - B2 14.30 A4 - B1 Odbojka na mivki - ženske: 02.00/03.00/14.00/15.00 četrtfinale Hokej na travi - moški, polfinale: 03.30 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2 12.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4 Vaterpolo - ženske: 07.00/08.30/11.20/12.50 četrtfinale Baseball - 12.00 finalni del, prvi del, repasaž ------------------------------------------------------------------- * SREDA, 4. avgust: * Končne odločitve (17): Plavanje - 23.30 (torek) daljinsko plavanje, 10 km, ženske (Špela Perše) Sinhrono plavanje - 12.30 dvojice, ženske, finale Atletika - 04.30 400 m ovire, ženske, finale 13.00 3000 m zapreke, ženske, finale 13.15 kladivo, moški, finale 14.05 800 m, moški, finale 14.55 200 m, moški, finale Kolesarstvo na stezi - 10.59 4000 m ekipno zasledovanje, moški, tekma za 3. mesto in finale Konjeništvo - 12.00 preskakovanje ovir, posamično, finale Jadranje - 07.33 razred 470, moški, regata za medalje 08.33 razred 470, ženske, regata za medalje Dviganje uteži - 12.50 nad 109 kg, moški Boks - 08.35 poltežka kategorija, moški, finale Rokoborba - 11.15 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto do 67 kg/grško-rimski slog, moški, finale do 87 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto do 87 kg/grško-rimski slog, moški, finale do 62 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto do 62 kg/prosti slog, ženske, finale Rolkanje - 05.30 park, ženske, finale * Predtekmovanja: Skoki v vodo - 08.00 stolp 10 m, ženske, kvalifikacije Atletika - 02.00 deseteroboj, moški, 100 m, daljina, krogla 02.05 kopje, moški, kvalifikacije 02.35 sedmeroboj, ženske, 100 m ovire, višina 04.00 110 m ovire, moški, polfinale 11.30 deseteroboj, moški, višina, 400 m sedmeroboj, ženske, krogla, 200 m 12.00 1500 m, ženske, polfinale 12.30 400 m, ženske, polfinale Kolesarstvo na stezi - 08.30 sprint, moški, kvalifikacije 09.10 keirin, ženske, kvalifikacije 09.35 sprint, moški, 1. krog 10.11 keirin, ženske, repasaž 10.31 sprint, moški, repasaž 10.45 4000 m ekipno zasledovanje, tekma za 7. in 5. mesto 11.13 sprint, moški, 2. krog 11.47 sprint, moški, repasaž, osmina finala Kajak/kanu - sprint - 02.30 K-1, 200 m, moški, kvalifikacije 02.58 C-1, 200 m, ženske, kvalifikacije 03.19 K-1, 500 m, ženske, kvalifikacije (Špela Ponomarenko Janić, Anja Osterman) 03.54 K-2, 1000 m, moški, kvalifikacije 04.32 K-1, 200 m, moški, četrtfinale 04.53 C-1, 200 m, ženske, četrtfinale 05.07 K-1, 500 m, ženske, četrtfinale 05.21 K-2, 1000 m, moški, četrtfinale Golf - 00.30 posamično, ženske, 1. krog (Pia Babnik) Namizni tenis - 03.00 ekipno, ženske, polfinale 07.30 ekipno, moški, polfinale Dviganje uteži - 06.50 nad 109 kg, moški Boks - 07.00 mušja kategorija, ženske, polfinale 07.30 velterska kategorija, ženske, polfinale 08.03 supertežka kategorija, moški, polfinale Rokoborba - 04.00 do 62 kg/prosti slog, ženske, repasaž do 67 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž do 87 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž 04.30 do 57 kg/prosti slog, moški, osmina finala do 57 kg/prosti slog, ženske, osmina finala do 86 kg/prosti slog, moški, osmina finala 05.50 do 57 kg/prosti slog, moški, četrtfinale do 57 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale do 86 kg/prosti slog, moški, četrtfinale 11.15 do 57 kg/prosti slog, moški, polfinale do 86 kg/prosti slog, moški, polfinale do 57 kg/prosti slog, ženske, polfinale Športno plezanje - 10.00 kombinacija, ženske, kvalifikacije (Janja Garnbret, Mia Krampl)
Janja Garnbret | Avtor: Profimedia Profimedia
Rolkanje - 02.00 park, ženske, kvalifikacije Rokomet - ženske: 02.30 četrtfinale 06.15 četrtfinale 10.00 četrtfinale 13.45 četrtfinale Košarka - ženske: 03.00 četrtfinale 06.40 četrtfinale 10.20 četrtfinale 14.00 četrtfinale Odbojka - ženske, četrtfinale: 02.00 A1 - B4 06.00 A2 - B3 10.00 A3 - B2 14.30 A4 - B1 Odbojka na mivki - 02.00/03.00/14.00/15.00 moški, četrtfinale Hokej na travi - ženske, polfinale: 03.30 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2 12.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4 Vaterpolo - 07.00/08.30/11.20/12.50 moški, četrtfinale Baseball - 05.00 drugi del, repasaž 12.00 polfinale ------------------------------------------------------------------- * ČETRTEK, 5. avgust: * Končne odločitve (28): Plavanje - 23.30 (sreda) daljinsko plavanje, 10 km, moški Skoki v vodo - 08.00 stolp 10 m, ženske, finale Nogomet - ženske: 10.00 tekma za 3. mesto Atletika - 04.00 troskok, moški, finale 04.05 krogla, moški, finale 04.55 110 m ovire, moški, finale 09.30 20 km hoja, moški 12.20 palica, ženske, finale 14.00 400 m, moški, finale 14.30 sedmeroboj, ženske, 800 m 14.40 deseteroboj, moški, 1500 m 22.30 50 km, hoja, moški Kolesarstvo - 10.45 keirin, ženske, finale 10.55 omnium, moški Kajak/kanu - sprint - 04.27 K-1, 200 m, moški, finale 04.43 C-1, 200 m, ženske, finale 05.08 K-1, 500 m, ženske, finale 05.34 K-2, 1000 m, moški, finale Hokej na travi - moški: 03.30 tekma za 3. mesto 12.00 finale Namizni tenis - 04.00 ekipno, ženske, tekma za 3. mesto 12.30 ekipno, ženske, finale Boks - 08.35 peresna kategorija, moški, finale Rokoborba - 11.15 do 57 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto do 57 kg/prosti slog, moški, finale do 86 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto do 86 kg/prosti slog, moški, finale do 57 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto do 57 kg/prosti slog, ženske, finale Karate - 12.30 kate, tekma za 3. mesto 12.50 kate, finale 13.40 do 67 kg, moški, finale 13.50 do 55 kg ženske, finale Športno plezanje - 10.30 kombinacija, moški, finale Rolkanje - 05.30 park, moški, finale * Predtekmovanja: Skoki v vodo - 03.00 stolp 10 m, ženske, polfinale Atletika - 02.00 deseteroboj, moški, 110 m ovire, disk, palica, sedmeroboj, ženske, daljina, kopje 02.10 višina, ženske, kvalifikacije 03.00 4 x 100 m, ženske, kvalifikacije 04.30 4 x 100 m, moški, kvalifikacije 12.00 deseteroboj, moški, kopje 12.25 4 x 400 m, ženske, kvalifikacije 13.00 1500 m, moški, polfinale Kolesarstvo - 08.30 omnium, moški, scratch 08.48 sprint, moški, osmina finala 09.21 sprint, moški, repasaž 09.27 omnium, moški, tempo 09.45 sprint, moški, četrtfinale 09.57 keirin, ženske, polfinale 10.07 omnium, moški, tekme na izločanje 10.37 keirin, ženske, finale B 11.27 sprint, moški, tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta Kajak/kanu - sprint - 02.30 K-1, 200 m, moški, polfinale 02.44 C-1, 200 m, ženske, polfinale 02.58 K-1, 500 m, ženske, polfinale 03.12 K-2, 1000 m, moški, polfinale 04.20 K-1, 200 m, moški, finale B 04.36 C-1, 200 m, ženske, finale B 05.01 K-1, 500 m, ženske, finale B 05.26 K-2, 1000 m, moški, finale B Golf - 00.30 posamično, ženske, 2. krog (Pia Babnik)
Pia Babnik | Avtor: Profimedia Profimedia
Moderni peteroboj - 06.00 posamično, ženske, sabljanje 09.30 posamično, moški, sabljanje Boks - 07.00 lahka kategorija, ženske, polfinale 07.30 mušja kategorija, moški, polfinale 08.03 srednja kategorija, moški, polfinale Rokoborba - 04.00 do 57 kg/prosti slog, moški, repasaž do 57 kg/prosti slog, ženske, repasaž do 86 kg/prosti slog, moški, repasaž 04.30 do 125 kg/prosti slog, moški, osmina finala do 53 kg/prosti slog, ženske, osmina finala do 74 kg/prosti slog, moški, osmina finala do 125 kg/prosti slog, moški, četrtfinale do 53 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale do 74 kg/prosti slog, moški, četrtfinale 11.15 do 74 kg/prosti slog, moški, polfinale do 125 kg/prosti slog, moški, polfinale do 53 kg/prosti slog, ženske, polfinale Karate - 03.00 kate, predtekmovanje, skupina A 03.20 kate, predtekmovanje, skupina B 04.25 kate, 2. del, skupina A 04.37 kate, 2. del, skupina B 05.05 do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina A do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina B 10.00 do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina A do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina B do 67 kg, moški, polfinale do 55 kg, ženske, polfinale Rolkanje - 02.00 park, moški, kvalifikacije Rokomet - moški: 10.00 polfinale 14.00 polfinale Košarka - moški: 06.15 polfinale 13.00 polfinale Odbojka na mivki - polfinale: 02.00/14.00 ženske 03.00/15.00 moški Odbojka - moški, polfinale: 06.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2 14.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4 Vaterpolo - ženske: 08.30/12.50 polfinale 07.00/11.20 tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta Baseball - 12.00 polfinale ------------------------------------------------------------------- * PETEK, 6. avgusta: * Končne odločitve (22): Nogomet - 04.00 finale, ženske 13.00 tekma za 3. mesto, moški Atletika - 09.30 20 km hoja, ženske 13.00 4 x 100 m, ženske, finale 13.50 kopje, ženske, finale 14.00 5000 m, moški, finale 14.35 400 m, ženske, finale 14.50 1500 m, ženske, finale 15.50 4 x 100 m, moški, finale Kolesarstvo na stezi - 10.15 madison, ženske 11.35 sprint, moški, tekma za 3. mesto in finale Moderni peteroboj - 12.30 posamično, ženske, laser run Košarka - 06.40/13.00 ženske, polfinale Odbojka na mivki - ženske: 03.00 tekma za 3. mesto 04.30 finale Hokej na travi - ženske: 03.30 tekma za 3. mesto 12.00 finale Namizni tenis - moški, ekipno: 04.00 tekma za 3. mesto 12.30 finale Boks - 08.05 težka kategorija, moški, finale Rokoborba - 11.15 do 74 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto do 74 kg/prosti slog, moški, finale do 125 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto do 125 kg/prosti slog, moški, finale do 53 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto do 53 kg/prosti slog, ženske, finale Karate - 12.30 kate, tekma za 3. mesto 12.50 kate, finale 13.40 do 61 kg/borbe, finalni del 13.50 do 75 kg/borbe, finalni del Športno plezanje - 10.30 kombinacija, ženske, finale * Predtekmovanja: Skoki v vodo - 08.00 skoki s stolpa, 10 m, moški, kvalifikacije Sinhrono plavanje - 12.30 ekipno, ženske Atletika - 13.25 4 x 400 m, moški, kvalifikacije Kolesarstvo - 08.30 sprint, ženske, kvalifikacije 09.10 sprint, moški, polfinale 09.16 sprint, ženske, 1. krog 09.58 sprint, ženske, repasaž 11.06 sprint, ženske, 2. krog 11.53 sprint, ženske, osmina finala Kajak/kanu - sprint - 02.30 C-2, 500 m, ženske, kvalifikacije 02.44 C-1, 1000 m, moški, kvalifikacije 03.15 K-4, 500 m, ženske, kvalifikacije 03.30 K-4, 500 m, moški, kvalifikacije 04.07 C-2, 500 m, ženske, četrtfinale 04.21 C-1, 1000 m, moški, četrtfinale Golf - 00.30 posamično, ženske, 3. krog (Pia Babnik) Konjeništvo - 12.00 preskakovanje ovir, ekipno, kvalifikacije Moderni peteroboj - 07.30 posamično, ženske, plavanje 08.45 posamično, ženske, sabljanje 10.15 posamično, ženske, preskakovanje ovir Gimnastika - ritmična - 03.20 posamično, mnogoboj, kvalifikacije (Jekaterina Vedenejeva)
Jekaterina Vedenejeva | Avtor: Epa Epa
Boks - 07.00 srednja kategorija, ženske, polfinale 07.32 lahka kategorija, moški, polfinale Rokoborba - 04.00 do 125 kg/prosti slog, moški, repasaž do 53 kg/prosti slog, ženske, repasaž do 74 kg/prosti slog, moški, repasaž 04.30 do 50 kg/prosti slog, ženske, osmina finala do 65 kg/prosti slog, moški, osmina finala do 97 kg/prosti slog, moški, osmina finala do 50 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale do 65 kg/prosti slog, moški, četrtfinale do 97 kg/prosti slog, moški, četrtfinale 11.15 do 65 kg/prosti slog, moški, polfinale do 97 kg/prosti slog, moški, polfinale do 50 kg/prosti slog, ženske, polfinale Karate - 03.00 kate, predtekmovanje, skupina A 03.24 kate, predtekmovanje, skupina B 03.44 kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina A kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina B borbe, do 61 kg, ženske, skupina A borbe, do 61 kg, ženske, skupina B 10.00 borbe do 75 kg, moški, skupina A borbe, do 75 kg, moški, skupina B kate, finalni del borbe do 61 kg, ženske, polfinale borbe do 75 kg, moški, polfinale Rokomet - ženske: 10.00 polfinale 14.00 polfinale Košarka - ženske: 06.40 polfinale 13.00 polfinale Odbojka - ženske, polfinale: 06.00 zmagovalec četrtfinale 1 - zmagovalec četrtfinale 2 14.00 zmagovalec četrtfinale 3 - zmagovalec četrtfinale 4 Vaterpolo - moški: 08.30/12.50 polfinale 07.00/11.20 tekme za uvrstitev od 5. do 8. mesta ------------------------------------------------------------------- * SOBOTA, 7. avgust: * Končne odločitve (34): Nogomet - moški: 13.30 finale Skoki v vodo -08.00 stolp, 10 m, moški, finale Umetnostno plavanje -12.30 ekipno, finale Golf -00.30 posamično, ženske, 4. krog Atletika -00.00 maraton, ženske -12.35 skok v višino, ženske, finale -12.45 tek 10.000 m, ženske, finale -13.00 kopje, moški, finale -13.40 tek 1500 m, moški, finale -14.30 tek 4 x 400 m, ženske, finale -14.50 tek 4 x 400 m, moški, finale Kolesarstvo na stezi -09.55 madison, moški Kajak/kanu na mir. vod. -04.22 C2, 500 m, ženske, finale -04.39 C1, 1000 m, moški, finale -05.00 K4, 500 m, ženske, finale -05.19 K4, 500 m, moški, finale Konjeništvo -12.00 preskakovanje ovir, ekipno, finale Moderni peteroboj -12.30 posamično, moški, laser run Rokomet - moški: 10.00 tekma za 3. mesto 14.00 finale Košarka - moški: 04.30 finale 13.00 tekma za 3. mesto - ženske: 09.00 tekma za 3. mesto Odbojka - moški: 06.30 tekma za 3. mesto 14.15 finale Odbojka na mivki - moški: 03.00 tekma za 3. mesto 04.30 finale Vaterpolo - ženske: 06.40 tekma za 3. mesto 09.30 finale Gimnastika (ritm.) -08.20 posamično, mnogoboj, finale Boks - moški: 07.00 mušja kategorija, finale 07.30 srednja kategorija, finale - ženske: 07.45 mušja kategorija, finale 08.30 velterska kategorija, finale Rokoborba - moški: do 65 kg/prosti slog: 12.30 tekmi za 3. mesto 13.05 finale do 97 kg/prosti slog: 13.05 borbi za 3. mesto 13.30 finale - ženske: do 50 kg/prosti slog: 13.55 borbi za 3. mesto 14.20 finale Baseball -05.00 tekma za 3. mesto -12.00 finale Karate - ženske: 12.45 nad 61 kg, finalni del moški: 12.55 nad 75 kg, finalni del * Predtekmovanja: Skoki v vodo -03.00 skoki s stolpa, 10 m, moški, polfinale Sinhrono plavanje -12.30 ekipno, ženske Kolesarstvo na stezi - sprint, ženske: 08.30 osmina finala 09.13 četrtfinale 09.39 polfinale - keirin, moški: 08.48 kvalifikacije 09.13 dodatne kvalifikacije Kajak/kanu na mir. vod. - ženske: 02.30 C2, 500 m, polfinale 03.07 K4, 500 m, polfinale 04.15 C2, 500 m, finale B - moški: 02.44 C1, 1000 m, polfinale 03.14 K4, 500 m, polfinale 04.31 C1, 1000 m, finale B Moderni peteroboj - posamično, moški: 07.30 plavanje 08.45 sabljanje 10.15 preskakovanje ovir Vaterpolo - ženske: 02.30 tekma za 7. mesto 04.00 tekma za 5. mesto Gimnastika (ritm.) -03.00 ekipno, mnogoboj, kvalifikacije Rokoborba -11.45 do 50 kg/prosti slog, ženske, repasaž -sledi moški: do 65 kg/prosti slog, repasaž do 97 kg/prosti slog, repasaž Karate - ženske: 07.00 nad 61 kg, skupina A 07.14 nad 61 kg, skupina B 12.10 nad 61 kg, polfinale - moški: 09.45 nad 75 kg, skupina A 09.59 nad 75 kg, skupina B 12.27 nad 75 kg, polfinale ----------------------------------------------------------------------- * NEDELJA, 8. avgust: 13.00 - sklepna slovesnost * Končne odločitve (13): Atletika -00.00 maraton, moški Kolesarstvo na stezi - sprint, ženske: 04.20 tekma za 3. mesto sledi finale -05.00 keirin, moški, finale -05.25 omnium, ženske, finale Rokomet - ženske: 04.00 tekma za 3. mesto 08.00 finale Košarka -04.30 ženske, finale Odbojka - ženske: 02.00 tekma za 3. mesto 06.30 finale Vaterpolo - moški: 06.40 tekma za 3. mesto 09.30 finale Gimnastika (ritm.) -04.00 skupinske sestave, mnogoboj, finale Boks - ženske. 07.00 lahka kategorija, finale 07.15 srednja kategorija, finale - moški: 08.00 lahka kategorija, finale 08.15 super težka kategorija, finale * Predtekmovanja: Kolesarstvo na stezi -03.00 omnium, ženske, scratch 03.18 sprint, ženske, polfinale 03.45 omnium, ženske, tempo 04.06 sprint, ženske, razvrstitev od 5. do 8. mesta 04.09 keirin, moški, polfinale 04.26 omnium, ženske, izločilne dirke 04.51 keirin, moški, finale B Vaterpolo - moški: 02.30 tekma za 7. mesto 04.00 tekma za 5. mesto
 
Komentarjev 0
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.