Slovenija
898 ogledov

Pop TV in Kanal A bosta plačljiva

Komentarjev 109
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gusar 16:39 16.januar 2017.

    Ne bom plačeval.

  • matermila 10:05 09.november 2016.

    Mi niti na misel ne pride,da bi za mehiške limonade,za neke resničnostne šove,za unga plešastega palčka na talentih,pa za moja mama kuha,al kaj že,plačal 5 €.Stokrat prežvekani tretjerazredni filmi,ki trajajo vsaj 45 minut dalj,kot bi bilo potrebno,so verjetno že zastonj,da ...prikaži več o glupih raznoraznih "šovih" sploh ne govorim.Ko me odklopijo,se vsaj več niti pomotoma ne bom ustavil na njihovem kanalu.Vse kar je bilo tu za pogledat je bila vremenska napoved,pa ne zaradi vremena,ampak zaradi Katice.Mojstri,zadali si boste udarec,ki ga zlepa ne preživite.250 000 gledalcev boste "zavrgli" in to bo za oglaševalce kar malo preveč.

  • fritolin 10:16 09.november 2016.

    A mislis pa da za Fox ne placujes ?

  • Undertaker 10:17 09.november 2016.

    Ne morejo nas prisiliti, da plačujemo nekaj, česar ne želimo gledati. Torej bodo morali ponujati paket. Drugače pa...operaterjev je veliko in se lahko tudi zamenjajo.

  • tomaz 10:18 09.november 2016.

    Mene to nebi prizadelo....pač ne bom kupil tega paketa...kake mamice pa bodo mal jokale zaradi španskih nadaljevank, mogoče se katera celo odloči, da bo "reskirala" 5EUR na mesec zanje......

  • speris 10:24 09.november 2016.

    to so samo eni izmed zadnjih izdihljajev tv dinozavrov. milenijci tvja sploh ne gledajo. vi stari prdci se pa bunite.. naucite se uporabljat internet za informacije. tv se pa gleda na youtubu ali ostalih placljivih hbo in netflix portalih (seveda ...prikaži več brez reklam, gledas kadar zelis). ovce..

  • speris 10:25 09.november 2016.

    tv (youtube, netflix itd..) misljeno kot video vsebine (filmi, serije).. LP

  • fritolin 10:27 09.november 2016.

    in to je vse zastonj, in na youtube ni oglasov ?

  • kapibara 10:27 09.november 2016.

    Kmalu sledi še povečanje vsiljenega nam dodatnega DDV - za uporabnike električne energije.. :-(

  • Rumeni 10:28 09.november 2016.

    Ja zastonj. Fotr plača račun za kabelsko in GSM ;)

  • Rumeni 10:29 09.november 2016.

    Netflix pa preko SMS naročim ;)

  • TOLAR 11:41 09.november 2016.

    Bomo pa gledali PlanetTV

  • Snežinko 11:47 09.november 2016.

    No, to velja samo, če imaš samo zračno TV, sicer boš kar še naprej gledal POP TV in plačeval več. Piše v prispevku, da ne bodo pustili možnosti izbire.

  • Rado Stajnko 12:54 09.november 2016.

    Ma kdo sploh od normalnih gleda, še reklame, saj drugega pa tako skoraj ni. A ja, pa ljubljanska spakedravščina slovenskega jezika, da mi gre na bruhanje. Prosim, dajte ceno 100€ na mesec, da slučajno se ne bo kdo odločo in ...prikaži več plačal za vaša greznična kanala. Vse kaj me zanima, gledam na you tube. .. Pa pa šrotarji !!!!!

  • bojovi 14:58 09.november 2016.

    Tole bo isto kot tisti Pop Brio paket ali kaj je že, najprej je bil 12€ na mesec, potem pa so videli da praktično noben ni vzel njihovega paketa in so nam ga vsilili zastonj. Tako bo tudi to, redko ...prikaži več kateri bodo plačali tehle 5€ na mesec in bodo nazaj dali zastonj Pop TV in Kanal A. Tole je izguba za Pop TV. Jaz tako in tako praktično ne gledam Pop TV in Kanala A, ker vse filme/serije imam na netu. Pa še je vlik drugih programov, ki dajejo najnovejše filme in serije. Ne vem kdo jim je natvezil da so najbolje gledana TV v Sloveniji, če pa nič pametnega nimajo.

  • Omega_v6 23:00 09.november 2016.

    To je za moje pojme izsiljevanje!! Zato namerno ne bom imel tega paketa v katerem bo kanal A in POP!! Še celo Voyo bom odjavil limonad pa itak ne gledam!! Operaterjem bi svetoval naj vse programe PRO plusa dajo v ...prikaži več en paket in preprosto kdor hoče naj ta paket naj ga plača!! Garantirano tega paketa ne bom kupil saj tega rdečega trobila več nebom gledal!!

  • Vogtar Ogt 08:46 10.november 2016.

    Ne vidim razloga, da bi plačeval za tak program, kot ga imajo.... če že sedaj samo minimalno spremljam, ker mi pač ni za gledat teličkov na resnićnostnih šovih in filmov kot Sam doma in Umri pokončno, ne vem zakaj bi ...prikaži več za to še celo plačeval?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:49 10.november 2016.

    najbolj me še vedno jezi da plačujem rtv naročnino ,ker jo moram a gledam jo pa sploh nikoli.največji napredek bi bil da jo uradno ukinejo in si pač izbereš paket sam kaj boš gledal

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:38 09.november 2016.

    Te novodobne zamerikanizirane TV programe kot so POP TV,kanal A,Planet TV z raznimi absurdnimi resničnostnimi šovi in ameriškimi nanizankami lahko na splošno veselje narodno zavednih Slovencev takoj izklopijo in bodo videli koliko prošenj za priklop bodo imeli. Naredite plačljive programe ...prikaži več tako kot drugod po Evropi in bo vsak gledal in plačal le tisto kar bo želel gledati .

  • Gusar 16:38 16.januar 2017.

    Vsake 10 minut 6-7 minut reklam in to naj plačujemo?Žal mi je samo to,da nisem beležil koliko krat so ponavljali ene in iste filme ne hvala tako slab program jest ne bim pše plačeval.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.