Slovenija
902 ogledov

Pop TV in Kanal A bosta plačljiva

Komentarjev 109
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Hi5 08:17 10.november 2016.

    Na vse se človek privadi, tako da čez mesec dni sploh ne bi več pogrešal niti POP TV še manj pa A kanal in enormno število reklam. Jaz se jima odpovem z lahkoto.

  • mima-šiš 12:46 10.november 2016.

    Kar se mene tiče tega ne bom plačeval in bom pač gledal tiste kanale ki so še zastojn. Pa tu in tam kak kino. Mislim da so se malo precenili.

  • Žurnalček 14:40 11.november 2016.

    Taki , ki zaničujejo socializem , od njega so pa dobili vse - seštej si sam - mi gredo najbolj na hurac . Jaz pošteno povem . Od socializma sem dobil skrb za zdravje kot otrok - stalne zdravstvene kolonije ...prikaži več -, kvalitetno izobrazbo , službo in odkup garsonijere na kredit ! Od kapitalizma sem dobil pa HURAC ! Ja sem , da lahko tlele povem kar hočem , sam za mene to ni nobena svoboda niti pridobitev življenskega pomena !

  • erikkk 02:06 15.januar 2017.

    POP TV je zame en navaden sranje ... ponavad pogledam samo dnevnik, a če ga ne bo ga pač ne bo ... sej bo pa tu še A kanal pa RTV ljubljana in še kdo ... tako da ga bom ...prikaži več plačal niti gledal ..Je pa zanimivo kakoso nekateri antipodjetni ... sami sebi režejo krila .. bedaki

  • bendover 07:50 09.november 2016.

    ja....ne hvala

  • Milan Novak 07:58 09.november 2016.

    Kdo bo pa plačeval to sranje ????

  • Zoran Jovanovic 08:14 09.november 2016.

    zelo enostavno. Operaterji naj dajo pro plusove programe v plačiljiv paket (kot npr. HBO ipd.). potem pa bodo na pro plusu videli, kako dejansko zanič programsko shemo imajo, ker dvomim, da se bo več kot 10% naročnikov odločilo za plačevanje tega bullsh..a.

  • fritolin 10:09 09.november 2016.

    Dixon - a si ti operator al kaj da jih tako razumes ????

  • Undertaker 10:15 09.november 2016.

    Se strinjam s tabo. Imamo cel kup Fox programov, ki imajo vsaj novejše oddaje.

  • kapibara 11:43 09.november 2016.

    Daj navodila za to idejo..

  • Snežinko 11:48 09.november 2016.

    5 evrov mesečno ne bo ZATE ampak za operaterja. Izbire ne bo, kot kaže...

  • Avatar praufo
    praufo 11:54 09.november 2016.

    očitno nisi bil nikoli v operaterskih vodah, ker strelaš v prazno, kakšno zastonjkarstvo ... vem, da operaterji že sedaj plačujejo hd poptv, pa se zato ni podražila naročnina, je pa res, da lahko gledamo reklame v hd, kar pa ni ...prikaži več tako slabo :), ... zgodba še ni zaključena ker s to potezo si poptv sam koplje jamo, ki je sedaj še bolj odvisen od operaterjev

  • Avatar praufo
    praufo 11:55 09.november 2016.

    trošarino že sedaj plačujemo ... in ddv na trošarino

  • dimnikar 12:16 09.november 2016.

    Ukinil bom TV narocnino. Ze dlje casa razmisljam otem, imam jo itak samo zato ker jo Telemach zahteva za kabelski internet - bom šel pa na Telekom optiko, ki je ne.

  • dimnikar 12:18 09.november 2016.

    praufo kje ti zivis, vecina sveta streama, pa ni tezav. Ze zdavnaj je kolicina pregledanih ur video vsebin prešla TV.

  • matermila 12:28 09.november 2016.

    osnutek pogodbe, ki ga je kabelskim operaterjem posredoval Pro plus, možnosti izbire le posameznih programov ali izbire, da določeni uporabniki programov sploh ne bi izbrali, menda ne dopušča. Ne razumem,kako me lahko kdo prisili da plačujem programe,ki jih ...prikaži več ne gledam(pustimo RTV Slo),sem odjavil vse HBO programe in jih več ne plačujem,zakaj bi moral POP TV in A kanal?Če ne drugače bom prekinil pogodbo s Siolom,na bajti imam sat.krožnik pa je stvar rešena.K..c jih gleda.

  • Avatar čavez
    čavez 12:43 09.november 2016.

    Upam da kabelski operaterji zavrnejo plačilo Pro plusa in si naj POP TV in A kanal nekam vtaknejo.

  • Undertaker 12:49 09.november 2016.

    Seveda se plačuje, vendar je v naročnini. Torej...

  • jozicamurn 12:54 09.november 2016.

    Ne rabimo pro-hillary nato-vsko imenovano pop tv in kanal a. Adijo zionisti, prekinemo naročnino takoj!

  • Gusar 16:38 16.januar 2017.

    Vsake 10 minut 6-7 minut reklam in to naj plačujemo?Žal mi je samo to,da nisem beležil koliko krat so ponavljali ene in iste filme ne hvala tako slab program jest ne bim pše plačeval.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.