Slovenija
902 ogledov

Pop TV in Kanal A bosta plačljiva

Komentarjev 109
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 11:39 11.november 2016.

    a je možno da se zgodi ulica pred poptv in prepluva tole posrano televizijo do konca, naj se spokajo od koder so prišli, sicer pa zakaj ni te vsebine na 24ur, dejte poptvjevci dati tole kost na svojo stran, ... pa da vidimo

  • nizakej 09:50 09.november 2016.

    Hvala qrcu, sedaj imam še en razlog več, da jih ne gledam nikoli več. So pa edini, pri katerih predvajani film traja vedno pol ure dlje kot na drugih tv postajah...., zaradi blesavih reklam.

  • Ime Priimek 12:35 10.november 2016.

    Če nam bodo vsilili ta dva bedna kanala, ki ju sploh ne gledam POP TV in Kanal A, tako kot so nam vsilili RTV gremo pa na ulice protestirat, pa bomo vili, če bo treba plačat!

  • Avatar praufo
    praufo 07:43 09.november 2016.

    5 € na mesec, zato, da bom vsakih 5 minut gledal reklame ??? ... halo, mar so reklame po novem plačljive, banda ušiva poptv-jevska

  • miho 08:20 09.november 2016.

    Najbolj gledan program, pa ga ne podnaslovijo za osebe z okvaro sluha??? Najbolj diskriminatorni program v Sloveniji! Če bo možnost izbire, ga jaz ne bom vzel. Katastrofa od katastrofe! Itak nimam nič od teh resničnosnih showov, ker niso podnaslovljeni. Katastrofa! ...prikaži več Ok mi je, da jih ne gledam, ampak, da bom plačeval za nekaj, kar ne morem spremljati? Ne, hvala!

  • Bif Boldrick 08:43 09.november 2016.

    Ni problema, če bodo Pro plusov paket tržili dodatno, kot npr. HBO ali HD pakete. V primeru, da bodo kabelski operaterji dopustili, da se zaradi izsiljevanja Pro plusa ta paket vključi v osnovne sheme in posledično dvignejo naročnine pa bom ...prikaži več pač odpovedal kabelsko... Že nekaj časa razmišljam, za koji kur.. sploh plačujem kabelsko...

  • mrki 08:49 09.november 2016.

    hahahahhaa , mislim da bo oni morali meni plačati 10 EUR , da sploh prebavim take bedarije kot jih oni pošiljajo v svet

  • wingspan15 09:33 09.november 2016.

    Razen Preverjeno, ne gledam niti ene njihove oddaje. Mislim, da si je PROPLUS dal strel v koleno. Me res zanima koliko časa bodo živeli. Najboljša poročila so na TVS in Planet TV, kjer ne potencirajo slabih novic. Kar naj naredijo ...prikaži več plačljivo. Jaz vem, da tega sranja ne bom plačevala.

  • Dixon 09:50 09.november 2016.

    Zgleda, da se pro-plus res visoko nosi, če misli za 5€ kasirat za en priključek. Meni se to zdi ogromno! Zdaj razumem operaterje, ko dvignejo ceno za kak evro, če pa pro plus od njih zahteva 5€/priključek!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.