Slovenija
902 ogledov

Pop TV in Kanal A bosta plačljiva

Komentarjev 109
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Peter Perko 06:30 10.november 2016.

    Pol pa jih preprosto nebom več gledal. smola

  • Janez_53 13:00 10.november 2016.

    Ob takšni izbiri kot jo imamo sedaj, bi POP TV in Kanal A pogrešal največ tri dni! Upam le, da bodo operaterji toliko pametni in te kanale ponudili v posebnem paketu za doplačilo.

  • Koka 15:57 10.november 2016.

    POP TV in Kanal A nepotrebna navlaka, če je zastonj potem naj bo, če pa bodo programi plačljivi potem nikakor nisem pripravljen plačevati za to sranje!!! Itak pa je 50% programa sestavljenega iz EPP-ja in negledljivih nadaljevank! NE hvala !

  • pravičnik77 16:23 10.november 2016.

    eni spet samo govorite, jaz pa sem Telemach že obvestil, da PopTVja ne bom posebej plačeval, ter jih po potrebi tudi zapustil... pa se naj j...

  • pravičnik77 16:33 10.november 2016.

    Jaz ga bom zagotovo... a gorski zdravnik je tisti, ki živi v gorah?

  • pravičnik77 16:35 10.november 2016.

    ali pa ne... mogoče pa ga bo kater operater dal v paket in prodajal paket...

  • jozicamurn 18:45 10.november 2016.

    Bravo za to objavo!

  • Avatar praufo
    praufo 11:33 11.november 2016.

    a še ni stotke, dejmo, dejmo ...

  • Avatar praufo
    praufo 11:40 11.november 2016.

    stotka 100 komentov, bravo žurnal

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 12:23 11.november 2016.

    Ne vem o čem govorite.Gdo je POP TV in A KANAL?

  • Žurnalček 14:28 11.november 2016.

    A jih moraš obvestiti ! Po moje bi oni morali avtomatsko izključiti iz osnovnega paketa obe TV , kdor jih pa še želi , pa naj osebno zahteva in dodatno plačuje !

  • Žurnalček 14:31 11.november 2016.

    Slovenci smo drugačnega mnenja in Slovenščina mora ostati v domeni Države . Državljani imajo pravico do uradnega informiranja , kaj si pa ob teh informacijah mislijo gledalci , je pa njihov osebni problem !

  • k0libri 07:59 09.november 2016.

    POPTV, dobro si preberite. Vaš program je en navaden krš. 5 EUR, ma kaj 5 EUR, niti 1 EUR vam ne dam za vaš program. Proti vam so na TV SLO profesorji, pa tudi njim nič ne dam, čeprav imajo ...prikaži več občasno tudi kaj kvalitetnega, kar vi nikoli nimate. Kmetija, survavjr, ne me hebat, 1001 ponovitev Bethovna, ne me hebat.

  • Avatar praufo
    praufo 08:15 09.november 2016.

    to ne bo šlo skoz, ker potem se lahko vsuje plaz in bodo vsi ponudniki hoteli isto, ... kabelski operaterji pač ne povedo uporabnikom, koliko že sedaj plačujejo določenim komercialnim ponudnikom pravice za predvajanje ... to niso tako visoki zneski, ...prikaži več se pa nabere, je pa res, da gre tudi za nekatere programe s specialno (tudi zelo kvalitetno) vsebino, brez epp oglaševanja, kar se pač plača in če uporabnik hoče gledat, naj plača ... to kar pa ponuja ta firma poptv in še akanal, pa ni prav nič posebnega, kakšen dnevnik, pa brezvezne nadaljevanke, poredko kakšni stari filmi, pa ogromno epp, ... če bodo pa vztrajali pri svojem, bodo pa operatereji to morali izločit iz shem, ker sicer gre za posiljevanje, ... mislim da za svojo kvaliteto dovolj pokasirajo z oglaševanjem, ki je zelo drago

  • fritolin 09:26 09.november 2016.

    hahaha bravo proplus - dovolj je bilo zastonjkarstva in okoriscanja na tuj racun.sem vcasih bil v operaterskih vodah in tocno vem kaj se dogajaproplus prinese vec kot polovico gledanosti, torej bi moral dobiti velik delez denarja ki ga ...prikaži več ljudje placujejo operaterjem, trenutno dobijo zelo malo oziroma nicoperaterji jim niso zeleli placevati, ker so kanali proplusa bili na voljo brezplacno za uporabnike na antenah.....proplus se je dolgo pogajal z operaterji za normalno ceno, vendar operaterji niso popuscali, zdaj pa je ocitno proplusu dovolj....torej ce je kdo kriv je velik delez krivde tudi na strani operaterjev..Predem nasedate informacijam s strani operaterjev si malo oglejte njihovo poslovanjeAli je kak operater kdaj propadel ?Seveda ne, ker nas lupijo po dolgem in pocez.Ali do ve kaj placuje , koliko tv in koliko internet in potem se kar nekaj ?

  • fritolin 10:16 09.november 2016.

    hahaha operatercki, kaj je konec lupljenja uporabnikov pa ste malo zivcni....So minili zlati casi ??? Konec zastonjkarstva , hkrati pa zaracunavanja storitev ki ste jo dobili zastonj....Ponavaljam - vem o cem govorim , sem bil vcasih na operaterski ...prikaži več strani....Nic dramaticnega se za uporabnika ne bo zgodili, verjetno bo kak evro vec na pa 5, bodo morali kar operaterji malo pozreti slino in si zmanjsati nenormalne profite...Me prav zanima kdo se bo upal izklopit POP ko pride nova sezon Gorskega zdravnika

  • Avatar praufo
    praufo 12:04 09.november 2016.

    mešate tehnologije ...povej mi, kdo ti bo zagotovil pasovno širino, oz. dovolj brzine, da boš youtube gledal, kadar ti bo pasalo, ... operaterji kot marketinški trik vse skozi zvišujejo hitrost, ampak pri tem sistemu si ti odjemalec, ki tanka ...prikaži več iz youtube strežnikov vsebino, vse to je seveda "streaming" (če veš kaj to pomeni) in za vse uporabnike velja isti sistem, torej odvisen si od odzivnosti strežnikov, pa makar maš 100Gb brzine, ti to ne bo nič pomagalo, če strežnik ne bo zmogel, ... tv je pa čisto nekaj drugega, kjer je fiksna pasovna širina za vsak kanal in vsi lahko gledajo, ker je to broadcast

  • speris 14:01 09.november 2016.

    fritolin nevem kaj ti ni jasno. noben ni rekel, da je zastonj. netflix je od 8 - 12€ / mesec, ampak tipicno slovensko ko nimas znanja o necemu je treba bit takoj negativno nastrojen (pogosto videno pri komentatorjih raznih novic). ...prikaži več zdej ce bi ti raje placeval tv kjer te posiljujejo z reklamami in oni dolocajo kaj bos gledal in kdaj, kar izvoli.. kar se pa tice youtuba.. heh prijatu za reklame na youtube ne placam mesecne narocnine, ce si pa iznajdljiv z adblockom reklam sploh ne vidis. ampak to je verjetno zate ze prevec zahtevno.

  • ginko 14:42 09.november 2016.

    Ja zdaj je pa hudič. V murle centru je zmankalo denarja. Skrajni čas je, da začne POP TV kasirati od tistega, ki hoče gledati to enostransko trobilo.Marsikateri nepriviligiran državljan se bo oddahnil. Resnici na ljubo, časi se spreminjajo tudi v ...prikaži več komunistični državi, kot je Slovenija.

  • MihaPu 14:55 09.november 2016.

    Ne gledamo te NATO televizije, ki prireja novice v pomoč Hillary in proti nam samim, tako kot naša vlada pro-ameriška ritolizniška, da predsednik Pahor govori v NAŠEM imenu fašističnemu Poroshenku, da je tudi za nas slovence "Ukrajina cela le s ...prikaži več Krimom" in podobno. Kako lahko to predsednik neke države govori v imenu vseh, ko pa to ni res in ni tisto kar bi si mi želeli. Preveč ga snifa tale naš predsednik. Naredimo konec tem medijem, ki delujejo proti nam in naredimo Slovenijo GREAT AGAIN!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.