Slovenija
902 ogledov

Pop TV in Kanal A bosta plačljiva

Komentarjev 109
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fritolin 13:47 09.november 2016.

    Tako kot bosta pop in kanal..... Torej

  • fritolin 13:52 09.november 2016.

    A satelit mas pa zastonj ?

  • speris 14:08 09.november 2016.

    praufo 4K je ze nekaj casa na youtubu pa nevem kaksno opremo bi ti zamenjal zato da lahko to gledas. ocitno furas prastar racunalnik da ni zmogljiv. Trenutno je vec kot 70% bandwitha porabljenega za gledanje video vsebin na internetu. ...prikaži več ce ti to nic ne pove.. govoris na pamet in brez znanja. brez zamere..

  • speris 14:13 09.november 2016.

    fritolin lahko je zastonj ce se znajdes.. razen hardwareja.. ki ga kupis enkrat in ga imas za vec let..

  • bojovi 14:59 09.november 2016.

    Če pa nam bodo vsilili kot RTV Slo. Potem pa naj se zaletijo lopovska golazen.

  • LukaMB 14:59 09.november 2016.

    Konec ameriškemu pranju možganov preko kanal a in pop tv je končno prišel. Takoj prekinem naročnino kot pa da gledam takšne enostranske politično motivirane novice ali pa kanale tipe (pop tv, a kanal, cnn, bbc, cbs, fox, ...). Konec ameriški ...prikaži več neobjektivnosti in vsem ostalim medijem želim preporod ter da vstanejo proti fašistom in se enkrat za vselej vrnejo objektivnosti ter realnemu pogledu na dogodke.

  • Žurnalček 16:05 09.november 2016.

    Hi, hi, hi. Kdor bo plačal ponorel , senzacionalističen in v ničemer odgovoren A kanal , naj ga , kajti eni so zmeraj verjeli TV in časopisom in taki bodo celo plačevali rade volje te smeti . Če nekomu ...prikaži veču ni zadosti osnovni paket z dvema I, A, HR , BBC ,CNN itd. je z njegovo organizacijo prostega časa nekaj hudo narobe !

  • Žurnalček 16:06 09.november 2016.

    Sami seb , mislim to o natvezil !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:12 09.november 2016.

    Vsa jajca Pro plusa naj operaterji spakirajo v samostojen paket in naj ga gleda vsak,ki želi dajat 5 ojrotov za ogled reklam.Sam osebno teh jajc ne gledam že kar lep čas,se mi zdi,da 2 leti.Nič jih ne pogrešam.

  • URIAH HEEP 16:55 09.november 2016.

    x2

  • Donat Goricar 16:56 09.november 2016.

    Prav nič pa ne razmišlja Borut o tem, kako bi morala izgledati prava Slovenija, katere Krim je dejansko Istra s Krkom, če ne grem preveč nazaj v zgodovino.

  • Donat Goricar 17:00 09.november 2016.

    Morda bo potem spet več dece po dvoriščih letalo, pa več učiteljev in vzgojiteljev bo zaposlenih, pa pravi slovenski nogometaši bodo spet igrali na stadionih itd.

  • primoz.g 17:02 09.november 2016.

    Enako naj naredijo za RTV SLOvenija, z obveznega na po želji.

  • Donat Goricar 17:07 09.november 2016.

    Pa res no-nstop do onemoglosti ponavljajo vse, kar imajo na programu, petkrat na dan iste novice, non-stop iste reklame (zato uporabljam D3 go TV, da izklopim propagando). Pa Lesarka na A kanalu(pa res je KANAL) mi žre živce, ko je ...prikaži več tako polna sama sebe, sploh ko so mali koraki za velike cilje, pa ravno mene briga, koliko ona nenehno je in se sploh ne zredi... za crknit, no.

  • Vincencij 17:16 09.november 2016.

    Zagotovljena manjša gledanost teh programov.

  • Avatar praufo
    praufo 18:28 09.november 2016.

    a tole ti gledaš ? ... no glede na to, da vsi plačujemo RTV, se pa že potrudi da boš še to gledal ... rtv je trdnjava, ki jo še nobena vlada ni stresla, po drugi strani pa ... komu ...prikaži več je pa hudega če gleda samo to, če pa hoče kaj več naj si pa filme "stanka", ali naj si jih pa sposodi v bližni knjižnici, ... žal socializem še traja, za kapitalizem pa nimamo gnarja, tko je

  • sasa040 19:18 09.november 2016.

    haha z velikim veseljem se odpovem programom in rečem ADIJO PRO PLUS. Samo kaj ko mi ga bo sam operater vsiljeval in zaradi tega še podražil že tako trenutno predrago programsko shemo.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:55 09.november 2016.

    Da bi plačeval za POP TV, ha, ha, ha... uredništvo, prvi april bo komaj drugo leto! Sem moral najprej pogledat na koledar, ko sem zagledal ta članek. Ha, ha, malo morgen vam rečem.

  • Leon122 20:14 09.november 2016.

    Ta njihova zgodba bo takšna kot tist paket, ko so mel POP Non Stop... Dva meseca pol pa profit bo takšen isti... Nikakršen...

  • JT_Thomas 23:19 09.november 2016.

    Gledam Netflix za 10€ na mesec. Slovenskih in televizijskih programov sploh ne potrebujem. Če bi šlo, bi imel naročen samo internet, pa je dražji brez tv-ja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.