Slovenija
902 ogledov

Pop TV in Kanal A bosta plačljiva

Komentarjev 109
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 15:37 09.november 2016.

    pišeš brezvezne stvari, ki jih ne poznaš, sploh ni štos v klientu, ampak v serverju, se pravi jest mam lahko staro gajbo, ampak server ne bo podelal, ... dobr, imajo pač močne mašine, povezane v grozde, dons je možno vse, ...prikaži več ... ampak zakaj bi bilo to brezplačno, nekdo mora to plačat, youtube to zna izračunat, ... zdej tisti, ki ne kapirate kar sem napisal, pač ne, ostali pa ... dejstvo je da nekateri mislijo da je vse free, pa neomejeno, ... ni glih tako, vse pač stane, ampak denar se pač obrač na poseben način in ena izmed oblik je oglaševanje, in ravno na youtube ga je mnogo, mnogo, ... žal

  • francl12 16:58 09.november 2016.

    Tako je! Ponudniki nudijo digitalne signale, ki jih kodirajo. Doplačilo za kodirane signale proplusa lahko brez problema ostane 5€, plačal bo kdor jih bo gledal. Bodo se vsaj nehali hvalit, da so najbolj gledani. Naenkrat bodo najmanj gledani in brez ...prikaži več prihodkov!!! Da boi dal 5€, pa gledal relame in ostale oslarije od survivorja, kmetije, usodnega vina in podobnih osalrij... to sigurno ne bom!!!

  • fiston 17:36 09.november 2016.

    Točno tako, lahko jim kar v oni Voyo spakirajo, oni je že 5 evrov, pa naj bo potem zaradi mene še +5 evrov, to je 10 evrov, pa naj potem to plačuje kdor hoče.Samo je hudič, ko se tega ...prikaži več vsi branijo, ker vedo da potem ne bo denarja, enako se je svoje čase branil Sportklub, saj se še spomnite, ko ga nekaj časa ni bilo, najdlje na T-2, ko se niso mogli dogovorit.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 17:38 09.november 2016.

    Tako se govori,bravo.

  • Žurnalček 20:07 09.november 2016.

    Tebe lahko farbajo , jaz sem prestar in predobro poznam zgodovino SLO naroda , kakor tudi politično zgodovino , tam od 1900 leta. POP lahko sere kolker hoće , mogoče mu mladi verjamejo , ker so naivni , stara garda ...prikaži več sigurno ne ! Kolk si pameten , pa pove podatek , da imaš nekaj proti socializmu , ki je tvojim staršem omogočil , da imaš ti danes pač to kar imaš ! Če pa v socializmu niso nič dobili , bi pa v kapitalizmu še manj !

  • Avatar praufo
    praufo 21:22 09.november 2016.

    kmalu boste tudi tukaj dosegli število komentov preko 100 ali še več, bravo na takšnem članku, pa potem na gledanosti strani in vse ostalo, tako se dela in kasirate oglasni prostor, hvala bogu, pa nihče ni nič plačal zato da ...prikaži več pride na vašo stran in da bere tale članek in še bolj komentarje, ... no pa sploh jih nikoli nihče ne oceni in jim ne da vrednosti

  • Avatar praufo
    praufo 21:29 09.november 2016.

    žurnalček, preden kaj pišeš, se malo prepričaj o kom ali s kom debatiraš, ... pa ne da bi bil zdej jest en frajer tako po kavbojsko ampak, ... sorry poštenje, respect ... socializem, pa moji starši, pa ne vem kaj, ...prikaži več halo ... kaj je zdej to, kdo je komu kaj dal in omogočil, kaj je zdej to za eno bluzenje, pa kaj ti sploh bluziš ... preber si vsebino članka, pa komente, pa nekej treznega napiš ... ne pa stem moj foter je tvoj foter pa bla, bla, bla, ... no pa sej še enga stres pa bo

  • Avatar praufo
    praufo 08:58 10.november 2016.

    nisi edini in težko je tukaj kaj spremenit, nesposobne vlade 25 let niso tega spremenile, ne vem kako naj ljudstvo ... ostanek socializma ki se ne da, čeprav je celo berlinski zid padel ... ok, treba je vzdrževat oddajnike, pa ...prikaži več ostalo infrastrukturo, to najbrž znajo izračunat, vse ostalo, program, produkcija pa mora biti na trgu in to pomeni svobodna izbira, kdor hoče gledat naj plača, kdor ne, mu ni treba ... ampak ne, ker se ta kurč**v socializem še vedno vleče, se nekateri še vedno šlepajo in šlepajo, narod pa "pozlati" in plačaj ... na naslednjih volitvah bom volil stranko, ki bo ukinila rtv naročnino, pa da vidimo kdo je junak, sicer ne grem na volitve

  • Aleksander Oblak 12:51 04.januar 2017.

    Pozdravljeni vsi, tako ali drugače misleči. Moje mnenje pa je tako....Očitno je, da so spremembe tako ali drugače potrebne. Nekdo že ve, če že ravno mi navadni ljudje ne vemo. Plačam tistih nekaj evrov, ni problema, da pa ...prikaži več bom kljub plačilu primoran zijati utrujajoče, neprestano ponavljajoče se reklame, to pa para živce!! Upam, da poteza o plačevanju programov ne bo enostranska, upam, da bo urednik dojel, da je neprestano in predolgo "ubijanje v glavo" z ponavljajočimi se reklamami več, kot slabega okusa. Niti jih ne želim več videti, če se želim iskreno izraziti..glede na to, da bom plačeval gledani program.

  • smejka 07:57 09.november 2016.

    Se zahvaljujem.Resničnostnih šovov ne plačujem.Pa tudi sicer teh 5€ porabim drugače.In mislim, da ne boo samo 5€...vsakdo zase pobere najprej zajeten kupček.Spet pa bodo 'prikrajšani' socialno šibkejši.Pojdite nekam...no, saj gre cela Slovenija.

  • fritolin 10:33 09.november 2016.

    Bravo Rumeni, tko se dela vsaj po pravici poves

  • Plavi-mil 12:40 09.november 2016.

    Zaradi mene lahko, jaz reklam ne plačujem.

  • Avatar praufo
    praufo 12:42 09.november 2016.

    ni težav, ni težav ... včasih so težave tudi z youtubom, zaenkrat je tako kot je, ampak lahko se pa zgodi, da bo tudi tak ponudnik (kot nekateri že) za ustrezno plačilo nudil storitve streama, zdej mamo hd, eni bodo ...prikaži več kmalu hotl še 4K, za kar bo treba še večjo zmogljivost, kar pomeni zamenjat opremo in to vse stane ...

  • fritolin 13:50 09.november 2016.

    Nisem neki pristas popa in kanala ampak kaj pa mislite da zdaj placujete operaterju ???Operaterji placujejo Foxu, discoveriju, raznim sport klubom , in programom ki jih nihce ne gleda pa se nic ne bunite...zdaj ko bo pa treba ...prikaži več placat za najbolj gledane kanale pa panika....pa naj operaterji vrzejo ven programe ki jih nihce ne gleda pa bodo prisparali in ne bo potrebno dvigovati cen...

  • c1305166 14:36 09.november 2016.

    Če je to res, bom zamenjal operaterja na tistega, ki bo omenjena programa ponudil kot plačljiva. Seveda ju ne bom naročil.

  • URIAH HEEP 16:58 09.november 2016.

    Skozi bolj razmišljam, da skenslam naročnino na ip televizijo, ker sploh ne gledam več tega pralnega stroja.Obstaja veliko dobrih internet televizij, kjer dobiš točno tisto kar te zanima.

  • malonaokoli 18:13 09.november 2016.

    to bo sprožilo domino efekt...vsaka lokalna TV postaja bo zahtevala prispevek in končno je to tudi prav, naj vsak plača operaterju kar želi gledat...ne pa tako kot sedaj delajo operaterji z naročnikom, ko plačujem osnovni paket za 45 lokalnih programov, ...prikaži več ki me sploh ne zanimajo.Pro Plus pa tako ne gledam, primitivizem, prostaštvo in kriminal.

  • AnzeSmolej 08:22 10.november 2016.

    kot prvo je to MONOPOLNO obnašanje in bi jih morala in inšpekcija zatreti, kot drugo pa naj PRODAPADEJO ker so LAŽNJIVI, POKVARJENI, NEMORALNI, MRTEV medij!

  • ljimonad 16:21 10.november 2016.

    ma vrč jih iz vseh večjih kabelskih operaterjev ven pa naj predvajajo in računajo svoje programe svetemu nikoli. za te rumenčke v informacijah, katere so enake na svetu in v 24 kurah, ter za njihove meksiško-ljubljansko primorske nadaljevanke naj kar ...prikaži več računajo a pri plačilu naj name ne računajo. pa naj bodo lepo veseli še naprej s svojim moto gp brez katerega ni informativne oddaje, kot da je to tako zares masovno spremljan šport. hvala a dodatno plačilo NE

  • Avatar mojeime
    mojeime 12:41 11.november 2016.

    Voluharji jim ni še zadosti Voyo .. 7€ na mesec ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.