399 ogledov

Barça nadigrala Aragonce, Messi za zgodovino

Lionel Messi Barcelona Huesca Epa
Na sklepni tekmi 27. kola elitne španske nogometne lige ni bilo presenečenja.

Na stadionu Camp Nou je Barcelona pričakovano premagala zadnjeuvrščeno Huesco (4:1) in se spet povzpela na drugo mesto prvenstvene lestvice. Za vodilnim madridskim Atléticom ima štiri točke zaostanka, pred madridskim Realom pa dve točki prednosti.

Uvodni gol na tekmi je v 13. minuti dosegel Lionel Messi in tako še trinajstič zapored v sezoni La Lige zabil vsaj 20 golov, kar doslej ni uspelo še nikomur. Na 2:0 je povišal Antoine Griezmann, še pred koncem polčasa je iz enajstmetrovke znižal Rafa Mir.

Vse dvome o zmagovalcu je z zadetkom na začetku drugega polčasa razblinil branilec Óscar Mingueza po asistenci Messija, slednji je nato še enkrat zabil in postavil končni izid.

messi Velika napaka Šport Messijev 'penal' bi morali ponoviti, sodniki spregledali kršitev