463 ogledov

Ronaldo užalostil Iličića, Piqué pa Verbiča

Josip Iličić Luke Shaw Man Utd Atalanta Epa
V sredo so bile odigrane tekme 3. kola v skupinah E, F, G in H.

Skupina F je prinesla obračun Manchester Uniteda in Atalante na Old Traffordu. Gostje, pri katerih je Josip Iličić igral do 68. minute, so po vodstvu z 0:2 na koncu izgubili (3:2). Iličić je bil eden od kreatorjev vodilnega gola, ko je v 15. minuti podal na desno do Davideja Zappacoste, ta pa je nato pred golom našel Maria Pašalića, ki je zadel za 0:1. V 29. minuti je po kotu z glavo zadel Merih Demiral. United, ki je imel nekaj lepih priložnosti, se je vrnil v igro v 53. minuti po zadetku Marcusa Rashforda. Malce pozneje so domači zadeli okvir vrat, v 75. minuti pa je Harry Maguire izenačil. Cristiano Ronaldo je v 81. minuti z glavo poskrbel za popoln preobrat.

Na drugi tekmi skupine F je Villarreal v Bernu odpravil Young Boys (1:4) in skočil na drugo mesto, Švicarje pa pustil na zadnjem. Dvakrat je mrežo zatresel Gerard Moreno.

Belgija policija Kritično stanje Šport Zaradi šala napaden, bori za se življenje

Gerard Piqué Barcelona Dinamo Kijev | Avtor: Epa Epa

V skupini E je Barcelona gostila kijevski Dinamo, pri katerem je Benjamin Verbič začel in končal na klopi. Povedla je v 36. minuti z golom Gerarda Piquéja. Izkazalo se je, da je bil to edini gol na tekmi, kar je pomenilo sploh prvo zmago (1:0) Kataloncev v tej sezoni elitnega tekmovanja.

Vodilni v tej skupini je Bayern, Münchenčani so z naletom v končnici srečanja v Lizboni zlomili odpor Benfice (0:4). Dva zadetka za ohranitev popolnega izkupička je prispeval Leroy Sané.

orel Olimpia Lazio Video Šport V Rimu fašistični pozdrav in vzkliki Mussoliniju

Noah Okafor RB Salzburg | Avtor: Reševalni pas/Twitter Reševalni pas/Twitter

RB Salzburg je v skupini G brez pomoči poškodovanega Benjamina Šeška proti Wolfsburgu hitro povedel, v tretji minuti je zadel Karim Adeyemi. Nemci so izid poravnali v 15. minuti z golom Lukasa Nmeche. V 65. in 78. minuti pa je dvakrat zadel Noah Okafor in Salzburžanom priigral zmago (3:1) in obstanek na vrhu lestvice.

Na preostali tekmi skupine G sta se Lille in Sevilla v Franciji razšla brez zmagovalca (0:0) in Salzburgu omogočila lepo prednost na vrhu lestvice.

Newcastle United navijači Premier League Šport Navijače prosijo, naj ne nosijo teh oblačil

Zenit St. Peterburg Juventus | Avtor: Epa Epa

V skupini H je Juventus slavil pri Zenitu (0:1) in ima še naprej maksimalen izplen. Za nove tri točke je v 86. minuti zabil Dejan Kuluševski.

Aktualni evropski prvak Chelsea je doma pričakovano ugnal Malmö (4:0). Dva zadetka je z bele točke dosegel Jorginho.