21408 ogledov

Dončića je surovo vrgel na tla! Tako je bil videti incident v San Franciscu ...

Luka Dončić Marquese Chriss PrtSc
Srečanje v novi dvorani franšize Warriors se je, po nekaj napetih trenutkih, končalo v prid Dallasa.

Luka Dončić je za zmago Dallas Mavericks nad Golden State Warriors (121:141) spet dosegel nekaj zgodovinskih mejnikov, zapletel se je tudi v prerivanje.

Luka Dončić Michael Jordan Najmlajši Šport Dončić ruši mejnike, padel tudi Jordanov rekord!

Po izenačenem prvem polčasu so Telički v nadaljevanju stopili na plin in zdesetkane Bojevnike, ki so se letos iz Oaklanda preselili v San Francisco, suvereno porazili.

Ob koncu tretje četrtine, ko je razlika že zelo narasla, so domačim popuščali živci. Ob skoku za žogo sta se skupaj znašla Dončić in Marquese Chriss, boj pa se je spremenil v petelinjenje.

Dončić je zamahnil proti žogi in zgrešil, nato se je vmešal Kristaps Porzingis, zatem pa sta se v kontaktu spet znašla Dončić in Chriss. Domači košarkar je močno odrinil Slovenca, ki je pristal med gledalci.

Mladi zvezdnik Dallasa se je hitro pobral in izmenjal nekaj ostrih besed s Chrissom, s katerim sta se pred tem medsebojno provocirala. Američan je za svoje postopanje po ogledu počasnega posnetka dobil tehnično napako.

luka dončić Luka Magic Šport Dončić znova blestel, nato se je zapletel v prerivanje