181 ogledov

Handanović voha naslov, Kurtić zre v brezno

Alexis Sánchez Ivan Perišić Inter Epa
S tekmo v Parmi se je končalo 25. kolo elitne italijanske lige.

Vodilni Inter je z zmago v Parmi (1:2) povečal prednost pred zasledovalci v Serie A. AC Milan zdaj zaostaja za šest, Juventus pa z odigrano tekmo manj za deset točk. Parma je ostala predzadnja in se ji obstanek vse bolj izmika.

Josip Iličić Serie A Šport Kakšen mojster! Čarobna noč Iličića navdušila nogometni svet (video)

Samir Handanović je vso tekmo branil vrata gostov, v prvem polčasu pa je moral dobro posredovati po strelu rojaka Jasmina Kurtića z glavo.

V prvih sedemnajstih minutah nadaljevanja je Inter dvakrat zadel. Pod oba zadetka se je podpisal Alexis Sánchez, pod obe asistenci pa Romelu Lukaku.

V 71. minuti so "križarji" znižali po domiselni akciji Kurtića, žogo je v mrežo pospravil Hernani. Več pa domačinom ni uspelo.