3451 ogledov

Oblak nepremagan in nezadovoljen, Barça spet bleda

Jan Oblak Atletico Celta Epa
Sobota je prinesla štiri tekme petega kola španske La Lige.

Atlético Madrid je po porazu proti Sociedadu pretekli teden še enkrat več ostal brez zmage, tokrat je na svojem stadionu Wanda Metropolitano le remiziral proti Celti (0:0).

Slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak je vso tekmo branil domača vrata in pred 57.000 gledalci ni imel veliko dela, nekaj posredovanj pa je opravil zanesljivo in ohranil mrežo nedotaknjeno.

Manchester City Watford Video Šport Neverjetni Man City zrušil dva rekorda naenkrat

Barcelona | Avtor: Epa Epa

Barcelona je gostovala v Granadi in pri povratnikih med elito doživela poraz (2:0). Domačine je že v drugi minuti v vodstvo popeljal Ramon Azeez, končni izid je iz enajstmetrovke sredi drugega polčasa postavil Álvaro Vadillo.

Granada je, vsaj za en dan, zasedla vrh lestvice z enajstimi točkami. Atlético jih ima deset, Barcelona le sedem.

Granada | Avtor: Epa Epa

Antoine Griezmann Primer Griezmann Šport Objavili dokaze, da je Barcelona oškodovala Atlético

Villarreal je na domačem igrišču v končnici srečanja strl odpor Valladolida (2:0), Levante in Eibar sta si razdelila plen (0:0). Že v petek je Betis iztržil neodločen izid na gostovanju pri Osasuni (0:0).

Derbi nedeljskega sporeda petega kola se bo odvil v Andaluziji, kjer bo Sevilla gostila Real Madrid.