384 ogledov

Iličić s točko iz Rima bližje Ligi prvakov

Josip Iličić AS Roma Atalanta Epa
32. kolo italijanske Serie A se je sklenilo s tekmama v Rimu in Neaplju.

Na rimskem Olimpicu je AS Roma gostila Atalanto. Po remiju (1:1) je moštvo iz Bergama, za katero je Josip Iličić igral do 59. minute, na tretjem mestu. Roma je ostala sedma in nima več realnih možnosti za Ligo prvakov.

Gostje so bili v prvem polčasu nevarnejši tekmec in povedli v 26. minuti, ko je zadel Ruslan Malinovsky. V drugem polčasu je branilec Atalante Robin Gosens dobil dva rumena kartona in bil izključen. "Sinovi volkulje" so izkoristili številčno prednost in z golom Bryana Cristanteja izenačili v 75. minuti. V sodnikovem dodatku je rdeči karton dobil še domačin Roger Ibañez.

aleksander čeferin Protiofenziva Šport Italijani razkrili Čeferinovo plačo

Napoli Lazio Serie A | Avtor: Epa Epa

Na stadionu Diego Maradona v Neaplju je pri Napoliju gostoval rimski Lazio. Domačini so zanesljivo slavili (5:2) in se povsem približali najboljši četverici, medtem ko so rimski "orli" vse bolj oddaljeni od evropske elite.

Napoli je po prvem polčasu vodil z 2:0, v nadaljevanju pa tekmecem bežal že za štiri gole. Gostje so znižali na 4:2, a v končnici doživeli usodni udarec. Dva gola za zmagovalce je zabil Lorenzo Insigne.

Manchester United navijači Carrington Foto Šport Navijači Manchester Uniteda vdrli v klubske prostore